Komentarai


kazkas, 2014-05-29
manau cia isviso visi labai dideli burbula pucia,niekas nieko tiksliai nezino,o tik smerkt moka,duok dieve kad niekam taip nenutiktu,o svies reik tikrai i teisma duot uz tokias nesamones!!!!!!!!
neskaitanti skaitytoja, 2014-05-27
Argi mūsų spaudoj dirba žurnalistai, yra vienas kitas, bet kiti likusieji taigi rašeivos bemoksliai. Iš kur jiems žinoti žurnalistų etikos kodeksą.
mačiau, 2014-05-29
ir aš mačiau ne vieną diplomuotą beraštį, kuris sakinio nesurezga be klaidų ir gyvenime yra visiškas nulis. Vertinimas pagal diplomą yra labai neteisingas. Ar darbininkai be diplomų prastesni?
iš kur žino?, 2014-05-28
gal tamsta diplomus tikrinai? Pati sakai, kad skaityti nemoki
nu šakės, , 2014-05-26
Kukiene, čia tu????????
as, 2014-05-26
Tegul nustoja gert pirma matyt snapsu trukumas buvo y ka ziuri vaiku teises kaip is tokios motinos dar vaiku neateme ka jie matu
Žmogus, 2014-05-26
Egzistuoja toks dalykas, kaip Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas, kuriame rašoma: 48 straipsnis. Draudžiama skelbti informaciją apie asmenį, taip pat nufilmuotus ir nufotografuotus vaizdus su šiuo asmeniu, kai viešojoje informacijoje tas asmuo atvaizduojamas afekto būsenoje arba mirties akivaizdoje. Klausimų bus?
Irgi žmogus, 2014-05-26
gali Šviesą paduoti į Žurnalistų etikos komisiją ir, jei bus pripažinta, kad laikraštis neetiškas- jam bus panaikinta PVM lengvata. Po tokio sprendimo užsidarė dienraštis Respublika
žmogui, 2014-05-26
O mūsų žurnalistai turi kokią nors etiką?
Greta, 2014-05-25
maziau reikia gerti o dar geriau visai negerti, apie vaikus pagalvoti...jau ne pirmas kartas kaip ji bando ,turėtu socialine darbuotoja pasirūpinti psichologo pagalba.Bet ir vel paleis is ligonines be jokios pagalbos arba jau paleido...
Monika, 2014-05-25
Manau nežmoniška fotografuoti ir viešai skelbti, žmogaus patiriančio tokius psichologinius sunkumus, nuotraukas. Pro langą šoka ne iš džiaugsmo. Jei žmogui taip bloga, kad gyvenimas nebemielas, tai pamatyti save tokios būsenos laikraštyje tikrai sveikatos ir noro gyventi nepridės, jei saugok Dieve, neatims paskutinio.
Ana, 2014-05-26
Tai, kad nešoko, o dėmesio reikalavo. Jo ir gavo. Visas Jurbarkas pamatė. Būtų norėjusi nušokti, būtų nušokusi iš karto, o nesideginusi, per langą atsisėdusi. Taip, kad ko norėjo, tą ir gavo. O kad kažkokiu psichologinių problemų turi, tai taip, nes ne kiekvienas dėmesio reikalauja, tarnybas ant kojų sukeldami.
Praeivis, 2014-05-25
PRITARIU!!!!! Ugniagesiai išgelbėjo - šviesa pribaigs....
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook