Komentarai


ir dar klausimas, 2015-05-01
Jei butu rinkimai valstybes islaikomam tranui uzimt lektuvo piloto vieta ir visi kurie sugeba ir nesugeba skraidyt ten spraustus,nesvarbu kad uzsimus,svarbu pinigu nachaliavu gaut Kazin tokiem uz sedejima ir valstybes-musu pilieciu lesu emima nieko dirbt nesugebant ivest istatyma jog bausti kalejimu iki 25m,kiek tokiu vistu ir gaidziu atsirastu varzytuvesia uzimt silta kede.
jooo, 2015-05-01
Panaikino nepanaikino bet sitos tai jau tikrai gerules idomu ir ka jos galetu musu labai nuuveikt,kaip jos ta isivaozduoja ir padarytu.Galetu papasakot,butu gras jumoro vakaras.Man dar idomu kas ten per partiju vadovai bukiai sedi tokius prisimdami.
Klausimas, 2015-05-03
Tai jau visą kadenciją atsėdėjo taryboj neišblaivinamas humoristas ir nieko....ko neklausiau ką jis ir kiti panašūs nuveikė?
Jurbardakinis, 2015-04-29
Mafija valdo jurbarke, bet seip karma tuoj pasivys tuos visus mafinius, nedaug laukt beliko, as sakau - as zinau ;) zodziu bijokit, begit, bet nuo jos nepasislepsit, sekmes atsakant uz savo blogus poelgius sudnagiai ;)
siaip, 2015-04-28
rinkimai rinkimais, bet visiems buvusiems ir esamiems mafijozams atsirugs su kaupu vienokiu ar kitokiu pavidalu
apie kokią "teisybę" vapat?, 2015-04-28
pralaimėjo, nes per ilgai galvojo - terminus praleido - po galutinio sąrašų patvirtinimo išmetė; o apie teisybę geriau patylėkit... teisybė - kaip š.... šviesybė :D
vapaliui, 2015-04-28
Apie tokią, kad neipolicija, nei prokuratūra neturi jokios informacijos, o VRK priima sprendimus: bausti. Kaip tikroj demokratinėj valstybėj. Taigi ir patylėk, nes teisybė nugalėjo.
taigi, 2015-04-26
Apšmeižti žmogų labai lengva, kalbėti apie tai ko neišmanai, juokinga. Gal reiktų pirma įsigilinti , o paskui visiems komentuoti ir kalbėti. Puiku, kad nugalejo tiesa :D
lašelis, 2015-04-26
Sakai nugalėjo tiesa.Pasitikrink, ar skiri spalvas - juodą ir baltą.
Liocas, 2015-04-25
Mafija ir Afrikoj ( Jurbarke), mafija.
Petrui, 2015-04-25
Vargšas tu Petreli, kaip besistengei, kaip bevargai šmeižti savo partiečius, gaudyti juos, persekioti, norėdamas ištempti Ričką, nepasisekė. Visas darbas nuėjo perniek. Ar nejauti, kad jau tapai politiniu lavonu. Keista, kad darbiečiai tavęs dar neištėškė iš partijos. Tikiuosi, kad jie tai tikrai padarys artimiausiu metu. Grįžai kaip bobutė prie suskilusios geldos, sėkmės kūrenant pečių ir toliau...
Rinkėjas, 2015-04-25
Purvinos Juškos pirštinės patvirtina, kad jos purvinos.
rinkėjui, 2015-04-27
o tai kokios spalvos Venclės pirštinės?
Olis , 2015-04-25
Money talks, kaip sakoma jurbarko oligarchai verziasi prie lovio, tik joa kazi ka jie veike ta 90uju desimtmeti? :))) Kazkokia chinia cia toi Lietuvoi tebevyksta, ir nors tu ka , svogeriu krastas kaip sakoma ;) geros dienos visiems!
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook