Komentarai


neringa, 2011-02-15
o kodel pasirasote anonimiskai? tokius dalykus ir kaltinimus reikia rezt tiesiai i akis..
neringa, 2011-02-15
deja kalbam apie ta pacia motery!
neringa, 2011-02-15
kosmaras kazkoks,kiek zmoniu tiek nuomoniu,as ja pazistu kaip mama kuri viska atiduoda savo seimai,beja ji ir mociute,nors nelabai nori anukeles bet tikimes kazkada jos jausmai susiltes,ir supras kad vaikas nekaltas del nieko..o i darbo reikalus jos nesikisu..
anonimas, 2011-01-02
Jus tikriausiai nepažįstate Jolantos S. arba ne apie tą moterį kalba vyksta,man ją teko ,mano nelaimei ,pažinti .Tai baisus žmogus,mokanti apie save sukurti teigiamą įvaizdį.Nebereikalo atleidžiama iš visų pieninių...Tai moteris - grobuonė,neturi ji nei sąžinės nei garbės.Nelinkėčiau ir savo priešui ,gyvenimo kely ją sutikti.
visdelto nesvarbu, 2011-03-05
ir visgi jusu zinuteje yra 100% tiesos..bet lazda turi du galus..zmogui uz blogy grysta bumerangas blogiu,manau jai jau gryzsta ir trigubai.,nesileisim i smulkmenas ..
be vardo, 2010-02-14
si moteris tikrai nuostabi,ir turi jau anuke kaune ir anuka jonavoje..pagirtina,,jauna grazi mociute..sveikinu..pati esi jau mociute;]
neringa, 2009-12-08
Jolanta Stapulioniene,ka as galiu parasyti,zinau ir pazistu sita moteri labai gera mama,nuosirdi ir pasiaukojanti savo seimai......tikiuosi kadanors teks jai ir jos anukelei pasimatyti,tai mano dizdziausias noras.......
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook