Komentarai


5 minutes, 2015-09-08
Mazosios maximos aiksteleje apsisukinedamas isistumiau i neigaliojo vieta, tam kad apsisukt. Tai kazkoks bukaprotis nufotkino ir nusiunte i policija, tai pz bauda 35 eur gavau :DD Jurbarke ne kelius reikia tvarkyti, o galvas tokiem fotografams :D
man atrodo, 2015-05-29
As pritariu, kad keliu bukle uzknisanti!! Penkios gatves ir tu sutvarkyt negali. Kas dar labiau nervina, kad naujas gatves padaro ir jau po metu suliniai isiklaipo ar kitu duobiu pridaro. Kiekviena sulini reikia apvazinet, wtf... arba pripila skaldos alia atnaujinimui, cia isvis briedas.. izdekit pagrindines gatves trinkelem jei nemokat asfaltuot. O kalbant apie desimtukus, kam jus lyginat, negi jei kiti apsisike, o mes maziau, tai dar kentekim?
Kelininkas, 2015-05-28
Kodėl nenaudojate šalto asfalto duobių taisymui? Manau, kad šiuo atveju geriausia medžiaga.
Sutinku , 2015-05-28
Kaip suprantu ji abiturijante, nuvyks i Kauna ir pamatys kad ''geroje gatveje'' prakirsti padanga bet ir susilauzyti vaziuokle imanoma. Jau nekalbant apie pries keleta metu buvuses duobes. Taip Jurbarke is tiesu geras kelias lyginant ne tik uzmiescio bet ir miesto kelio bukle.
Kęstuti, 2015-05-28
Nejuokinkit. Geriausiųjų dešimtuką? Duobių neskaičiavau, bet užtenka paimti saugaus eismo studiją ir pamatai, kad Jurbarkas - ištisinė klaida eismo saugumo atžvilgiu.
Kęstutis, 2015-05-28
Straipsnis niekinis ir žemiau esantis komentaras dar labiau. Tai žmonės, kurie neišvažiuoja iš Jurbarko. Viena matanti su viena akimi įvažiavo į duobę, užkaitė kaip čainikas ir viešai parodė kaip vairuoja automobilį sugipsuotomis rankomis, kita "vairuotoja", o gal geriau vadeliotoja pakomentavo. Duosiu patarimą brangiosios, išvažiuokit iš Jurbarko miesto ir suprasit, kad Jurbarko gatvės tikriausiai patenka į miestų gatvių gerumo dešimtuką.
vairuotoja, 2015-05-27
Taip,"mazosios" Maximos aikstele baisi,vien duobes.O baisiausia,tai isvaziavimas is jos i Dariaus ir Gireno gatve. Ten tokia skyle,kad sakes.Nejau negalima kuom nors uzpildyt jos? Nejau valdzia cia nevazineja? Oi,atsiprasau,pamirsau jie vazineja valdiskom masinom...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook