Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


kultūra, 2016-12-29
labai negražiai komunalininkas sveikina savo klientus švenčių proga,jeigu nebus mūsų ir Jūsų nereikės paslaugų,būsite bedarbiai,labai daug nebūkite mandrūs,nė viena kultūringa įmonė šitaip nesielgia ir nerašo.Jeigu mes pasirinkome Jus ir mokame mokesčius,tai už atliktą darbą, o ne už ačiū.Norite tik sėdėti ir nieko neveikti,kad viską gyventojai jums sukramtytų.
Jurbarkiškis, 2017-01-01
Jurbarko gatvių apšvietimo prižiūrėjimas-Jurbarko komunalininko darbas.kad klientai geriau suprastų,kodėl reikia daugiau mokėti-n komunalininkai naujametinę naktį paliko miesto gatves be šviesos,profilaktiškai:labiau bijos-daugiau mokės
Kultūra, , 2016-12-29
Mažiau gerk bambalinį alų per šventes- ir pinigų daugiau turėsi, ir pagiringų komentarų neraši ėsi!
nesupratau, 2016-12-29
"nė viena kultūringa įmonė šitaip nesielgia ir nerašo" o kur ir ką rašo įmonė????????????????????????????????
jur, 2016-12-28
Ogal neteikti jokios paslaugos bet pasiimti atlygi
Komunalininkas?, 2016-12-27
O kodėl privalom mokėti "Jurbarko komunalininkui"? Bet kuri bendrija yra laisva pasirinkti, kas teiks šią paslaugą. Galima ir patiems tuo užsiimti. Bet matyt daug kas norėtų "prasisukti" ir gauti paslaugas nemokamai!!!
jurbarkietė, 2016-12-25
jei mokame mokesčius už patarnavimus,tai nereiškia,kad bet kaip įmonė gali suteikti paslaugas.Jei parduotuvėje perkate prekę ir už ją mokate,tai renkatės kokybišką prekę, o parsinešę neišmetate.Komunalininkas dirba labai prastai,jam reikia gero audito,pažiūrėti kaip yra pildomi namų priežiūros žurnalai ir t.t.reikės kreiptis,kad tai būtų atlikta
jur, 2016-12-24
GALIMA MOKĖTI IR DIDESNIUS MOKESČIUS , BET KAD BŪTŲ UŽ KĄ. Dabar nesimato kur tie mokesčiai dingsta. Techninė priežiūros 0 ir visa kita trejetui. jei rimtai patikrinti komunalininko administruojamus namus būtų košmaras.
Bendrija, 2016-12-22
Niekas neverčia tų mokesčių komunalininkui mokėti. Kuriate daugiabučių namų bendriją ir tvarkotės kaip norite, samdote ką norite. Jei nekuriama, reiškia tie mokesčiai priimtini, o paslaugų kokybė tinkama.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook