Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Sima, 2017-05-03
parasyta, jog vaziavo su ijungtais svytureliais, bet juk tai pirmumo NESUTEIKIA. Jei buvo garsinis signalas, tuomet TAIP. Jei tik svytureliai ir dar lindo pro raudonai sviecianti sviesaforo signala, na tai sory.... Moteris, tokiu atveju tikrai NEKALTA.
Aistė, 2017-05-03
Remiantis statistika daugiausiai auto įvykių dėl KET pažeidimų sukelia jaunesnio amžiaus vairuotojai. Iš 269 žuvusiųjų praeitais metais virš 60m 48 žmonės. Tad tos mūsų močiutės atidžiau važiuoja ir niekur neskuba, kas galbūt kartais mums nepatinka. Bet nekubėk ir būsi pirmas.
Bevardis, 2017-05-03
Ar būtina važiuoti iš Kauno gydymo įstaigos į Jurbarką su mirgalais ir įjungtais garsais...? Ar tikrai reikėjo taip skubėti? kartais manau šie vairuotojai persistengia ir tingi stovėti prie šviesaforų ir naudoja spec. signalus, taip sukeldami avaringas situacijas.
tu, 2017-05-06
Ne tik bevardis bet ir besmegenis
Salia, 2017-05-02
Kažin ar tokio amžiaus yra adekvačios važinėti automobiliais, gal geriau rinktis taxi??? Kaip tokio amžiaus negali įvertinti ir nesupranta kad yra didelės rizikos avarijos sukėlėjos, joms turi visi duoti kelią, nes jaučiais kelių karalienės. Močiutės baikit gąsdinti Lietuvą!!!
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook