Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Andrius, 2017-05-23
Norit kazka pakeisti? pPradekit nuo saves, ne snekekite, o darykitem, nes jusu asmenybe apibudina darbai kuriuos atlikote, o ne zodzii kuriuos pasakete :) eikit virinkit, tvarkykit ir viskas bus gerai, o tie cempionai kas praplove es lesas toliau sau memegausis laisvalaikiu savo vasarnamiuose ir pan. :D absurdiska situacija lt ir viskas ;) gaila man tu zmoniu, emigruokit greiciau tik taip valdzia susimastys ir pasikeis i gera :)
syga, 2017-05-23
Gerbiamas Andriau Jus manot emigravus visiems sita bekiause valdzia susimastys. Ne nes jie neturi kuom mastyt,ju maulese vejai svilpia na dar sena plokstele groja sena melodija,NERA PINIGU,NERA PINIGU>
Syga, 2017-05-22
Jau uzkniso juodai ta Kuro ryla.Nera pinigu,Nera pinigu.Parypavai kad nera pinigu ir toliau supuokis minkstoje kedeje nosi krapstydamas.Dirbti nereikia nes nera pinigu.Ar ne laikas seniunui ir musu siaudiniam Merui kuris tik puoksteles iteikti,juostele perkirpti temoka ,na dar su juodaskverneis pabendrauti eiti lauk is savo postu ir uzleisti vietas gabesniems As balsavau uz sita niekini mera ir dabar nuosirdziai gailiuosi,manau ne as vienas..
As, 2017-05-15
Kuras be reikalo akis drąsko, čia jau reikia tik apgailestauti dėl neūkiškumo
as, 2017-05-17
Audrone, čia tu? :)
To: as, 2017-05-16
Jurbarke geriau tvarkomasi negu Sakiuose ar Raseiniuose. Jei nulauzta, kaip teigiate galima ismontuoti, tai reiketu 90% ismontuoti. Todel, kad miesto gerbuvi irenginejusiu rangovu darbai nekokybiski, atlikti pigiausiomis medziagomis, trumpalaikiam naudojimui, nekokybiskai. Kadel, cia jau kitas klausimas, skirtas tiems kas priiminejo darbus ir pasirase priemimo aktus.
as, 2017-05-16
Pinigų visur nėra, arba, kitaip tariant, visur vienodai, tiek Jurbarko mieste, tiek Šakių, tiek Raseinių, proporcingai pagal dydį skiriama ir mūsų rajono seniūnijoms, tačiau niekur tokios betvarkės nėra. Tad pinigai čia ne prie ko. Nulaužytą galima išmontuoti. Tačiau to nedaroma
suprask paprastai-, 2017-05-16
NĖRA pinigų, NĖRA. Kai nėra pinigų norėti gali visko, bet nieko nebus.
Irena, 2017-05-15
vaiku zaidimo aiksteles is tiesu labai apleistos, kas darosi su naujamiescio (tarp kestucio g. ir gedimino g. kvartalo) esancios krepsinio aiksteles tvora, visa isdraskyta, isplesyta, koki syki vaikai susizeis mazesni landziodami, nejaugi neina suvirinti,ar sutvirtinti.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook