Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Linksmas, 2017-07-30
O man ta valtis patinka. Jurbarkui toks lietus-įvykis.
X, 2017-07-29
Tai gal policija privalėtų nubausti tuos debilus asilus ir kitokius kvailius kurie plaukioja po gatvę??? Matosi kad proto nėra pas tuos debilus su valtimi
as, 2017-07-28
Na o jūs patys ar savo galų neturit kad nezinot kas galima kas ne, kas pavojinga. Vis reikia uz rankytes pavedzioti ar pirštuku pagrūmoti.
na,, 2017-07-28
Pažiūrėkim realiai. KET važiuoti per užsemtą gatvę nedraudžia. Vairuotojų niekas apie gylį neperspėja. Vaikų, kurie gali prasmegti šuliniuose, kurių dangčiai nukelti spaudimo, nuo gatvės nenuvaiko. Taip, žmonės kvaili. Bet man kreivas ir tarnybų požiūris. Gatvė tokioje situacijoje turėtų būti griežtai uždaroma, kad būtų apsaugoti ir žmonės, ir turtas.
kodėl, 2017-07-27
reikia važiuoti būtinai apsemta Dariaus ir Girėno gatve, jeigu yra n apvažiavimų ? Nebent visi nukentėję yra ne Jurbarkiečiai ir nežino kaip galima apvažiuoti apsemtą gatvės dalį. Mano manymu, visi nukentėję specialiai gadina savo pasenusias mašinas, o po to kelia pretenzijas visiems kitiems tik ne sau už žioplumą.
Petrai, 2017-07-27
ne kartą teko susidurti su atvejais, kai draudikai nuo gdalykų, kurie ištinka nuolat nedraudžia. Nenustebčiau, kad ir dalis jurbarkiečių su tuo susidurs.
Antanas, 2017-07-27
O ne visai apdairūs siunta :-(
Petras, 2017-07-27
Protingi žmonės save ir savo turtą nuo panašių netikėtumų apsidraudžia...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook