Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Nusibodo, 2017-10-18
Jau to nevykėlio ale žurnalisto temos su skambiais pavadinimais, ir nuline realybe. Eik pas mama, pasodins ant nusiraminimo kėdutės, duos čiupa čiups ir nusiraminsi...
..., 2017-10-18
Tuo šaligatviu eit neįmanoma, nes pilnas akmenų, kurie yra įbetonuoti.. Tamsoje eidamas gali ir koją išsisukti!
..., 2017-10-18
Tai aišku, geriausia nieko nedaryt, ir visiems viskas bus gerai.
Gal pabandyk, 2017-10-18
Išsišiepti, bus šviesiau
..., 2017-10-18
Jeigu miestas būtų normaliai apšviestas, tai nereikėtų ir pačiam pasišviest, kad matytum kur eini.
tamsai einant, 2017-10-18
tai gal pasišviesk, kad neparkluptum
Viktorija, 2017-10-18
Niekas nepasikeite per metu, nuo musu organizuotos akcijos. Kaip vaziavom taip ir vaziuojam kelkrasciu is mokyklos namo. Apie sauguma net nekalbu. Valdzios poziuris i zmones labai aiskus.
Rami, 2017-10-18
Galiu but rami, nes sitos valdzios nerinkau.
Merui, 2017-10-18
Rūpi tik kelionės ir muzikavimas. Ką išsirinko tą ir turi. Neišvažiavo Jurbarkas juodai. Visiškai
Keista logika, 2017-10-17
Nesuprantu kaip valdžia skirsto prioritetus? Naujai perdaro Vytauto g. šaligatvį, kai tuo tarpu Lauko gatve į Naujamiesčio mokyklą einantys vaikai priversti vaikščioti kelkraščiu.
skaitytoja, 2017-10-17
Būtinai reikia tvarkyti.Juk kai tiesė naujus šaligatvius apie tai galėjo pagalvot ir padaryt.Pas mus visada taip,pirma blogai padaro,o po to taiso.Ir su dviračiu važiuojant blogai.Turi važiuot gatve,o tai pavojinga
Praeivis, 2017-10-17
Sutinku, kad negalią turintiems šaligatviai dar nepritaikyti. Tačiau ta neįgyvendinama per metus ar du, reikalingos didelės lėšos. Bet kai kalbama apie "ir vaikus vežimėliuose vežančioms mamoms" sudėtinga, tai jau juokinga. Juk suprantam, kad žurnalisto moteris susilaukė šeimos pagausėjimo ir dabar šlifuodama miestą testuoja visus užkampius. Tai gal jau kaip nors perkentėsim dėl tos vienos nepatenkintos memytes ir nepulsim į jos pasitenkinimą investuoti!
Patarimas, 2017-10-18
prašome palikti asmeniškumus, straipsnyje kalbama apie tai, kad per metus nuo pažado bent ką nors pakeisti niekas nepajudėjo. gal nelabai sudėtinga nors bortelius nupjauti ar groteles pakeisti. Čia požiūrio ir atsakomybės reikalas.
Tai, 2017-10-17
ir šlifuoja miestą, nes Vytauto parke vežimėlį stumti neužkratant vaiko misija neįmanoma :) Šiaip neįgaliesiems yra sunkiau nepalyginamai, nes jiems judėti be trukdžių yra būtinybė, o vežimėlį stumti pasivaikščiojant gali ir ten kur nėra aukštų šaligatvio kraštų. Žodžiu, važiuoji kur patogu ir nesuki galvos. :) Šiuo atveju žmonės su negalia yra svarbiausi ir dėl jų reikia stengtis pritaikyti miesto šaligatvius.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook