Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


baisu, 2017-11-24
Kiek turi buti pykcio ir agresijos jaunu zmoniu sirdyje kad taip stipriai suzaloti jaunuoli, as to nesuvokiu o dar jie vaidina nekaltais. Melskites kad jis tik isgyventu o ne kartokit kad jis pats kaltas.
As, 2017-11-23
Ar čia draugai linksminosi vienoje kompanijoje o po to susparde ir kaip anžmogiai bando išnešti sveika kaili juodindami ir pildami pamzgas ant mirties slenksčio esančiam vaikinui
To Info, 2017-12-13
O ką čia daugiau žinoti? Akivaizdu, kad žiauriai buvo sumuštas žmogus...
Info, 2017-11-24
Nezinot visko ir pezat? Vaikinas gyvas, jokio pavojaus gyvybei nera. O kad vaikinas nepasizymejo geru elgesiu, po sio ivykio prabilo ir daugiau zmoniu. Zolytes paruke, snapsiuko uzgere, kiti uzgere kartu ir yra kaip yra. O cia komentuodami ir sudus pildami nieko nepadarysit. Kad jau taip uzjauciat vaikina, tai geliu, vaisiu ar sulciu nuvezkit i ligonine, o ne per laidus tiesas irodinekit :)
Komentaras, 2017-11-23
Siaubinga, kaip žiauriai gali elgtis žmonės. Nesvarbu, ką vaikinas padarė, tačiau toks sužalojimas yra nepateisinamas. Vaikinas buvo komoje, kad ir dirbtinai sukeltoje, šiuo metu gydomas Kaune reanimacijoje - kaip sveiku protu mąstant galima pateisinti tokį asmens sužalojimą?? Gyvulio niekas taip nemuštų.
Komentaras, 2017-11-23
Jei nukentėjęs vaikinas vakarėlio metu elgėsi neadekvačiai ir buvo apsvaigęs, o kiti vakarėlio dalyviai tą matė bei žinojo (kaip galima suprasti iš šio straipsnio komentarų), tai kodėl jį užpuolė keliese vietoj to kad iškviestų policiją ar jo artimuosius??
Komentaras, 2017-11-23
Kyla klausimas, ar užpuolikai buvo blaiviai mąstantys, nes kol kas atrodo, kad jie buvo gerokai apsvaigę nuo psichotropinių medžiagų arba jie tiesiog turi psichikos sutrikimų. Tokių reikėtų pasisaugoti kiekvienam, net ir gatvėje.
Om, 2017-11-23
Gina muštynes tie patys kur ten dalyvavo. Ir jau senokai Jurbarke sklaidosi pora broliukų, kur tik pasirodo ten muštynės, daužomi langai.
as, 2017-11-23
Kad ir jis buvo kaltas bet taip sumusti kad atsidurtu komoje ir kovotu uz savo gyvybe nei vienas žasinas neturi teises.
as, 2017-11-23
Be priezasties dirbtines komos niekas nekele ar jums cia atrodo normalu?jeigu sukele reiske reikejo taip padaryti del gyvybes issaugojimo Dar dabar kovoja del gyvybes ir mirties tai irgi jums atrodo normalu ir taip jam reike? Kokie nuzmogeja jus
N, 2017-11-23
Koma jam buvo sukelta dirbtiniu būdu.
Nepjaukit, 2017-11-23
Nu ka jus pjaunat? Cia i vienus vartus surasyta. Nieks jo nepaliko gulet, perdeta. Po to vaikinukas pats dar buvo samoningas, pats kita diena buvo susitikes su zmonem ir viskas tvarkoj buvo. O cia nusipezat, kad i reanimacini po baliuko isveztas. Nu kam toki suda malat, kai nezinot nieko, komentatoriai??
Nepjaunam, 2017-12-13
Buvo su "žmonėm" susitikęs, bet nebuvo viskas tvarkoj
..., 2017-11-23
Skamba baisiai, jeigu zmogus yra ne blaivas ir kazka padaro, taip iseina, kad galima ji primusti iki patekimo i reanimacija. baisu skaityti kokie ziaurus zmones. galima sustabdyti ir isprasyti is vakarelio.
Vartai, 2017-11-23
Pirma, jo niekas nepaliko guleti suspardyto, debilizmas cia. Antra, ji ne rado, o paeme ir isisodino i masina vienos baliuje dalyvavusiu merginu vaikinas, kuris buvo pakviestas jo isvezti, kad jis nebedauzytu daiktu. Trecia, vaikinukas buvo pavartojes narkotiku - pats gyresi atvykes i baliuka. Ketvirta - pats uzsikabino, pradejo mustis, o gavo ne nuo visu kartu, bet atskirai.
To komentaras, 2017-11-24
Nu zinot, jei jis trenkia merginai, tai toks ir vyras. Nepateisinama mustynes, bet nepateisinamas ir jo elgesys. Visi kalti. Tiek jis pats, tiek kiti dalyvave. Visi buvo ikause, bet tik jam vienam nieztejo nagus trankyt kitus. Tai ir sulauke atoveiksmio
Komentaras, 2017-11-23
Vaikinas buvo apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar ne, bet faktas, kad jis blaiviai suvokti situacijos negalėjo. Smurtas niekad nėra išeitis, tuo labiau negali būti naudojamas kaip priemonė pamokyti kitus. Kada pagaliau mūsų visuomenė tą suvoks ir nustos teisinti tokį elgesį.
Žiauru. , 2017-11-23
Kad ir kaip ten buvo, kas prie ko kabinėjosi ar ne, bet keliems suspardyti vieną asmenį.. Jei tai būtų jūsų brolis ar sūnus irgi sakytumėte, kad taip jam ir reikia, prisiiprašė. Gėda.
Pazystamai, 2017-11-23
Kad ir ką jūsų nuomone jis blogo padarė, tai nesuteikia niekam teisės primušti iki tokių vidaus organų sužeidimų. O jeigu jūs buvote šalia kai viskas vyko ir nieko nedarėte tai jūs kaip ir prisidėjote prie to.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook