Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Baikim pezet apie verslo kliūtis, 2017-11-27
Norit, kad Lietuva, dar jeigu nevėlu, turėtų ateitį ir iš jos neemigruotų net paskutinis alkoholikas? Norit, gerai, tai tuomet nuo nauju metų minimali alga ne mažiau 1000€. Va taip iš karo. Ir px tie veslininkų verkšlenimai, kad kiaušiai maišo, kad neišgyvens ir t.t. Dalis verslo bankrutuos nu ir gerai, liks tikras verslas, kuris gali mokėti normalias algas o ne pašalpas. Kodel norgej gali mokėti?
***, 2017-11-26
praėjo beveik 3 nepriklausomybės dešimtmečiai,o per juos čia niekas esikeitė,tik daugėja pastatų vaiduoklių... Nors į juos kad ir veltui smulkų verslą būtų įleidę,tai vis kažkoks judėjimas pirmyn būtų buvęs,o dabar?.. Jau ir duonos ar bandelių parduotuvėlės čia neužsibūna,nes nėra perkančių,uždirbančių..
ech, 2017-11-26
ale lt zmogeliukus isdure ivedant evra,sake kad bus palei kursa...o prilygino vienas prie vieno, o tie "verslininkai" istisai dejuoja...o kas kainas sukele,jie ir sukele tas kainas! o stai Svedijoj ir dideli mokesciai,beet ten verslininkai ne.m.yzcioja kaip musiskiai...
senelis, 2017-11-25
todėl gale rikiuotės, kad savivaldybėje dirbančių nėra. Daug jų giriasi kad turi gerai apmokamus darbus , kad kavą atneša į kabinetus, atsakomybės jokios, per kitus rinkimus į valdžią per sąrašus, žodžiu, pasaka ne gyvenimas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook