Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Taigi, 2018-01-03
"ŠVIESOS" neapykanta Lapėno atžvilgiu tampa akivaizdi: kad pareiškė nepasitikėjimą - PASKELBIA anksčiau, nei tai gavo savivaldybės taryba, o kad nepasitikėjimui pritariančių balsų nesurinko - NUTYLI. Taigi spjaudytis sugeba, atsiprašyti - niekada! O kuo tas nepasitikėjimas baigėsi - skaitykit ir žiūrėkit patys: http://www.slapenas.lt/?p=7183
Idomi tema atsirado, 2017-12-14
Skaityti čia: http://www.slapenas.lt/?p=7118
Temai, 2017-12-17
Įdomi tema tik pačiam šlapėnui.
Tema, 2017-12-15
Perskaičiau - šiaip ne taip.... prisiminiau kino filmą "Bukas ir Bukesnis".
ekonomika ir verslas, 2017-12-06
matau, kad daugelis nesupranta kas yra investitorius. Kazkaip musu vietiniai verslininkai isivaizduoja tai kaip kazkoki pupų dėdę su maišu pinigų (investiciju), kuris tuos pinigus turėtų vietiniam verslui padovanoti. Taip nebus. Investitorius investuodamas sudarys papildoma konkurencija esmam verslui, darbo jėgai. Labai abejoju ar to nori esami Jurbarko verslininkai...manau kad jie to bijo arba nesupranta investicu esmės.
ekonomikai ir verslui, 2017-12-10
Be abejo, kad bijo. Jei nebijotų, autobusų stoties pastatas jau seniai stovėtų. Bagažinių turgelio taip pat nevaikytų keli "garsūs "Jurbarko verslininkai.
patarimas, 2017-12-06
Jei Saulius būtų pats paprašęs įtraukti klausimą į darbotvarkę, šimtu procentų būtų laimėjęs balsavimą . Ir liberalus būtų visiškai palikęs ant ledo. Gaila,neužteko ryžto. O dabar tai tikrai bus įdomu. Labai slabna persvara. Gali kažkam nervai neišlaikyt.
Praeivis, 2017-12-05
Apie kokių investicijų pritraukimą galima kalbėti, jei vietiniai verslininkai visiśkai neverslūs. Pavyzdys pernai metų kalėdinė prekyba prie savivaldybės eglutės - buvo nemokamai pastatyti mediniai nameliai, tik eik ir prekiauk. Bet niekas iš vietinių nėjo...Jei iš tikro ateitų rimtas investitorius ir sukurtų darbo vietas, vietiniai verslininkai kaip mat apsiverktų, nes reikėtų mokėti normalius atlyginimus one pašalpas arba užsidaryti
Oooo, 2017-12-06
Šimkus tai tikrai buvo darbinykas. Investicijų tiek pritraukė, kad nežinojom kaip investitorių atranką organizuoti. Ir tada rajonas suklestėjo, net savivalgybės darbuotojams nemokamų reikėjo eiti, kad tik investicijų eitų daugiau įsisavinti...
jinas, 2017-12-06
Šimkus, kai buvo vicemeras, Juškos deleguotas, tai buvo laaaaabai daug investicijų pritraukęs. Čia tai žmogus buvo veiklus, tai ne dabar. Išvis, ana valdžia buvo daug veiklesnė :) :) :)
Juokingi interpeliacijos teiginiai, 2017-12-05
Atseit nepritraukė į Jurbarką investicijų. Liberalai Jurbarką valdė n’ metų, o iš investitorių pritraukė tai gal tik Kretingos maistą. Na dar puikius miesto stadiono tvarkytojus...Juzėnas sav. direktorium dirbo, paklauskit kiek investicijų pritraukė?
Truputis istorijos ponai, 2017-12-05
S.Lapėnas kalamas prie kryžiaus už iśdavystę darbo partijai. Ok. Pažvelkime blaiviomis akimis. Kaltintojas P.Vainauskas turbūt pats pamiršo, kad ne tik išdavė dabo partijos partiečius palikdamas partiją, dirbdamas liberalų naudai rinkimų metu, net rinkimų metu sėdėdamas liberalų rinkiminiame štabe! Ir nieko! Ramiu veidu pasirašo interpeliacijai apie netinkamą Lapėno elgesį rinkėjų atžvilgiu! Dvigubi standartai ponai!?
Teisingai Lapėnas pasakė-, 2017-12-04
Žiniasklaida pirma informaciją apie interpeliaciją gavo, kad galėtų kaip šūdvabaliai prie mėślo suskristi. O išsižiojėliai liberastai liko ant ledo.
, 2017-12-04
Kai buvo reikalingas liberalams, tai su didžiausia pagarba apie Saulių kalbėjo. Dabar tie patys būdais drabstosi. Mažam miestelyje gyvenam, bendrauti reikia, bet po tokių nesamonių visi kaip prisiškę vaikšto, vienas kitam į akis negali pažiūrėti. Kaip toliau bendraudami ?
šiaip, 2017-12-02
tikra tiesa,visus vienu metu neblogai būtų atstatydint,ką tik po renginius palaksto,o daugiau tai naudos iš visų jų nėra...
, 2017-12-04
Turbūt bedarbis esi, kad po renginius nori lakstyti. Dirbančiam politikui tie renginiai per gerklę išlenda. Žmonės turi savo šeimas ir gyvenimą.
Liberai, 2017-11-30
G.Steponavičiui buvo pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, nes, teisėsaugos teigimu, politikas balsavo dėl koncernui naudingų teisės aktų priėmimo, taip pat yra taręsis dėl paramos dviem jo atstovaujamoms nevyriausybinėms organizacijoms.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook