Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


spp, 2018-01-26
komunalinis manau tikrai žinojo tas salygas jau prieš tai, to labiau, kad prieš pusmeti buvo vežėjo konkursas ir su analogiskom sąlygom
Labas, 2018-01-25
Na perskaičiau straipsnį ir aiškiau negu aišku. Tris metus miegojo ir paskutiniu momentu to neturim, to trūksta, pinigų nėra... Ruoštis reikėjo tris metus prieš. Rekešienė TRATC valdyboj, meras stebėtojų taryboj. Tad sąlygos buvo žinomos . Bet kas jiems, kad mokės gyventojai daug. Teliks tik tarifą taryboj padidint.
Tarifas, 2018-01-26
turėtų didėti bet kokiu atveju, nes tai ko reikalauja pirkimo sąlygos, reikėtų nupirkti ir sumos įsiskaičiuotų į tarifą. Iš kur Jurbarkui tokie milijonai pirkimui kai gyvena tik pensininkai ir bedarbiai.
Zigmas, 2018-01-22
Koks turi būti kvailas vadovas, kad nedalyvaut konkurse savo mieste... Visiškas kosmosas ir nesąmonė. Čia kažkas netaip ir labai jau smirdi... O gal turi kažkas kitas laimėt.. Turi būt visiškas atsilikėlis kad tokia įmonė dirbtų nuostolingai.
to gandui, 2018-01-24
paskaityk "kvailam Zigmukui", ir pamastyk ar pats ne kvailesnis už Zigmuką, de ......le.
Gandas, 2018-01-23
O gal teisingi po miestą sklandantys gandai, kad nedalyvauta specialiai, jog kai kas galėtų laimėti... Ko gero ne už ačiū.
kvailam Zigmukui, 2018-01-22
gal paskaityk konkurso sąlygas- mažu pavyks suprast, koks bukas tavo komentaras?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook