Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


laima, 2018-01-31
Pagulėkit patys ir pamatysit kokius jovalus atneša. Neina suprasti net koks patiekalas kartais. Jeigu guli artimas tai neškite bent dviems pavalgyti, nes dažnai guli ir tas kurio niekas nelanko. Gulėjo mama, tai su pilnais krepšiais laksčiau į ligoninę.
vytas, 2018-01-31
kai kas nors iš mūsų giminės Jurbarko ligoninėje guli nunešam patys maisto iš namų ir pavalgo. Maistas tai tragiškas ten kiek mates esu. Man pačiam neteke ten gulėt ir to maisto valgyt bet vizualiai tai baisiai atrodo, kiek mates kai gimines ligonineje lankiau. Bet niekas neverčia to maisto valgyt. Galima gi paprašyt kad giminės iš namų normalaus maisto atneštų. Taip absoliuti dauguma ir daro
Gėda, 2018-01-31
Paskaitykit Andriaus Tapino atsakymą į mero ir ligoninės komentarus... GĖDA!!! Karalius nuogas, bet visi bijo tą pasakyti! Pagarba Andriui už viešinimą! Pažadėjo į viešumą išvilkti Kretingos maisto atžvilgiu pateiktus skundus institucijoms. Pažiūrėsim, kas juoksi paskutinis....
palaikykim savo merą balsavime, 2018-01-30
http://meras.alfa.lt/?ref=titulinis
besigydanti , 2018-01-30
neburnokime, turime duonos- nebus ir bado, va, jeigu kai kurie tarybos nariai linkę uždaryti ligoninę ir jos neliktų, tada ašarosime ne vienas, ne visi turim už ką ir su kuo pasiekti Kauną
Pritariu, 2018-01-31
gal gerai, kad išviešino problemą, bet pasisotinkim ir mažais kąsneliais-juk ligoninėje svarbiausias tikslas pasveikti. Valdžia privalo dėti visas pastangas, kad ligoninė Jurbarke išliktų. Jei čia ligoninės neliks-būsime blaškomi po Tauragę, Raseinius, Šakius ar Kauną... Va tada tai tikrai bus ko ašaroti.
Liepa, 2018-01-30
Buvo laikas, kai Jurbarko ligoninėje maistas būdavo išskirtinai labai geras. Deja... Nesuprantu kai kurių ( vietinės ir ne) valdžios nuostatų. Ligoninė juk turi virtuvę, įrangą-rastų ir šeimininkes. Kodėl negalima pirkti produktų iš rajono mėsos produktų gamybos įmonių, pieno ūkių, daržovių augintojų ( rajone tokių dar yra) ir gaminti vietoje. Maistas tada būtų šviežias ir kokybiškesnis.
jo jo, 2018-01-30
o kas tada nubirs liberalistams ir kitiems pritampantiems. Prisiminkim kas atvedė Kretingos maistą į Jurbarką,p.p. Juška, Lapėnas, Pauliukaitis ir kiti. Ė, ponai, kur jūs?
pilietis, 2018-01-29
O kur be rajono mero ir ligoninės vyr gydytojo dar kitos institucijos, kurioms priklauso kontroliuoti kaip Kretingos maistas teikę maitinimo paslaugas,būtent Jurbarko VMVT, gall jai nerūpi kokį maistą gauna ligoniai.
Maladec meras, dave atkirti, 2018-01-29
Visiems padleckams ir kartiožnikui papinui. Meras pats apsilanke ligonineje, paragavo ir konstatavo,kad normalus tas maistas ir tas zurnaliugu puolimas surezisuotas buvo. Uz 3€ Per dieną! tai ka jus norit ??? Kuris geriau pamaitinsit geriau ką lūzeriai? Davai registruokites- trys pamaitinimai uz 3€ ! Ar padarysit? Apsišiksit!
dar sykį, 2018-01-30
bet ir pataikyk nueiti patikrinti kai patiekti balandėliai. Tegul netingi pažiūrėti pusryčius ar vakarienę, būtent apie tai šneka. O ir balandėlių greitai ligoniai nematys, nes patikra jau praėjo.
>GĖDAI,, 2018-01-29
ar dar įmanoma Jurbarką apdergti labiau,kiek jį nuvarė,o tuo pačiu ir apdergė, visos esamos ir buvusios valdžios? Juk pagal visus vertinimus Lietuvos uodegoje.net tais blogais laikais,kai buvome okupuoti,čia veikė keletas gana solidžių įmonių,o dabar kas? Tikriausiai tik darbo birža turi pakankamai darbo.tai gal ir reikia skelbti ne tiltą,o darbo biržą šimtmečio kontora?
Norit gerai valgyt, 2018-01-29
Seskit i kalejima :)
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook