Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Nereikalingi, 2018-02-14
Sutinku, kad tie mokytojai tikrai NEREIKALINGI. Juk bet kuri supermamytė (su 10 klasių išsilavinimu) gali pamokyti ir paauklėti visus ir bet kurį mokytoją... Tik dažniausiai būna taip, kad bemokydma kitus pamiršta savo vaiką, kuris auga be elementarios kultūros. Deja, kuriame tokią Lietuvą...
Audiux, 2018-02-14
kitos mamytes, be jokio issilavinimo, turi daugiau kulturos, negu supermokytojos, kurios turi ir po kelis aukstuosius.
puiku, 2018-01-31
seniai laikas uzdaryti merdejancias mokyklas. Mokiniu minimaliai, o pedagogu....oho, ho ! Kitose mokyklose tam tikru dalyku pegagogu truksta, o panaikinus merdejancias, atsiras laisvu ir tikrai norinciu dirbti ir uzdirbti, pedagogu. Taip, kad visa tai tik i gera. O ir kai kurie mokytojai nusileis ant zemes, o tai pilni pasiputimo, isdidumo .Kai kuriems bus proga suzinoti, kur darbo birza yra.
super, 2018-02-01
savaime aisku, kad ir svietimo skyriaus personu skaiciu reikia mazinti iki minimumo. O tai gyvenam jau taip neukiskai, kad zodziu truksta... vienas dirba, o 5 vadovauja. Kaip sovietmeciu. Ir visi verkia, kad pinigu nera.
puikumui, 2018-02-01
Būtų puiku, jei švietimo skyriui pusę specialistų atleistų. Tiek mokyklų uždarytų per visą rajoną, o jie dar pučiasi. Mokinių skaičius rajone jau nesiekia nė trijų tūkstančių. Darbo juk sumažėjo.
liux, 2018-01-31
pritariu visu 100 procentu !!!
realybė, 2018-01-30
Tokia jau realybė,nelieka Lietuvos,ypač jos provincijos. Visi kažko siekėme,studijavom, dirbom,o dabar liekam nereikalingi,savim pasirūpint turim...Toks laikmetis...Tik žiauriausia,kad vieni kitų taip nekenčiam, komentarais, "kandžiojimaisis" vieni kitus užgriaužt baigiam...
negaila, 2018-01-30
Kaip ir kiti mirtingieji, mokytojai stos į darbo birža ir ieškos darbo. Jei ne, kurs savo/sau darbo vietas ir dirbs, kaip kad ir verslininkai savimi rūpinasi. Niekas neklausia kirpėjos ar kt biudžetininką išlaikančio darbuotojo kas jais rūpinasi, kai suserga, gimdo vaikus ir pan. Baikim gailėti tų mokytojų, statistiniai Lt žmonės, tik tiek, kad daug šaukiantys.
negaila, 2018-01-30
O kas turi rūpintis tais mokytojais? O kas rūpinasi pardavėjomis, slaugėmis, Sodros darbuotojais, dar kitų įstaigų, kai valstybė veržiasi diržus ir žmonės be darbo lieka? ar jie ne žmonės, gyventi jiems nereikia ir patys savimi rūpintis privalo?
, 2018-01-30
Gaila mokyklų, gaila ir mokytojų. O kas jais pasirūpins?
GAILA, 2018-01-30
Gaila, kad mūsų rajone jau iiš anksto paskirstytos ir neužimtos dalykų mokytojų vietos - pamokos atiduodamos mokyklų direktoriams arba iš anksto numatytiems. Taip jau vyksta konkursai.
negaila, 2018-01-30
Negaila nei mokyklų, o juolab mokytojų. atsiradus daugiau bedarbių mokytojų pagaliau atsiras normali konkurencija, gal ims truputį galvoti, kad nėra vieninteliai ir nepakeičiami, ims ir nusileis ant žemės. nes su kai kurių mokyklų kai kuriais mokytojais susikalbėt neina, net bloga nuo jų visko išmanymo ir begalinio pasipūtimo. O darbštūs žmonės visada visur laukiami.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook