Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


skaitytoja, 2018-04-19
Žaidimų aikštelės taip pat nėra ir Lauko g.buvusiam susivienijime.Nėra kur vaikams žaisti.Gyvenam dulkėse,duobėtas kelias.Atrodo,kad mes nepriklausom Jurbarkui.O gal miesto seniūnas net nežino kur tokia gatvė yra?
Dėl aikštelių, 2018-04-18
Vaikams žaidimų aikštelių nėra. Donelaičio gatvėje prie daugiaaukščių namų nėra aikštelių, tai kur žaisti vaikams. Visur statomi nuosavi automobiliai. Dariaus ir Girėno gatvėje (prie naujų daugiaaukščių namų) - kur žaidimų aikštelės vaikams? Aišku geriau įrengti garažus ir po to už bet ką kaltinti vaikus. Miesto seniūne - gal pakeliaukite ne vien palei Imsrės upę, pasidomėkite ir kitomis aikštelėmis.
paprasta, 2018-04-17
Kol nebus sprendžiami darbo vietų ir padoraus atlygininmo klausimai, tol jokia valdžia čia nenusipelno jokio palaikyno, jokių perrinkimų. Keliaujančių tik po renginius valdininkų su gėlytėmis ar susitikimų dalyviai su banketų organizavimu Jurbarkui nereikalingi. O dabar kas ar ne taip yra? Kodėl Jurbarkas ne miršta, o jau mirė?
Jo,, 2018-04-17
o kam čia investuoti į nustekento miestelio žaidimų aikšteles,juk miestelis jau priešmirtinėse konvulsijose,pasižiūrėkite skelbiamus demografinius tyrimus - jurbarkas tarp trijų tragiškiausių savivaldybių,savivaldybių be ateities
, 2018-04-17
Rykščių tiems miestiečiams įkrest kurie viską niokoja.
Juokdariai, 2018-04-16
Tiek metų neprižiūrėjo, dabar - pakazūcha. Rykščių tam urui įkrėst. Kiek galima iš miestiečių tyčiotis..
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook