Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Rima, 2018-04-24
Jau vien del mediku elgesio nesinori sioje ligonineje lankytis. Grubumas, staciokiskumas ir nesiskaitymas su serganciu zmogum. Manau pats laikas siai ligoninei isnykti.
jurbarkietė, 2018-04-24
tikrai ligoninėje dirba stiprūs ir geri specialistai,nereikia važiuoti į Kauną,mes sugebame tik mažinti,uždaryti,o kurti,atidaryti nesiseka.Kam pirkti brangią reikėjo aparatūrą,jei planuose viską reikia mažinti,uždarinėti,tai gal vėl valdžia nežinojo nieko.kaip domėsi miesto gyvenimu,tai darosi žiauru nuo valdžios darbo.
kristina, 2018-04-18
Ir toliau viską griaunate, kada gi pradėsite ką nors kurti?
negriaukite, 2018-04-24
Negriaukite tai, kas sukurta. Reikia dėkoti buvusiam vyr. gydytojui A. Šlekiui už tai, kad subūrė tokį gerą jaunų žmonių kolektyvą - ir labai kompetetingų - R. Spudienė, M . Eigelis ir kt. Reikia pertvarkyti R. Mencienės vadovaujamą PSP centrą, o ne kalbėti apie ligoninės reorganizavimą.
Kristinai, 2018-04-21
Jūs džiaukitės, kad šitie nieko nedaro. Nereiks taisyti jų klaidų. Paklausykite ką jie kalba. „Mes taisome buvusiųjų klaidas". Taip. Taiso. Šluoja visus nesavus, sodina į jų vietas savus, naikina viską, kas trukdo tiems saviems... Nieko, be juostelių perkirpimų, šimtamečių sveikinimų, betikslių komandiruočių ir pagyrų, šitie nenuveikė ir nenuveiks. Tai pati neįgaliausia valdžia per visą Lietuvos istoriją. Iki ko nusiritome, kad renkame tokius nevykėlius?
*, 2018-04-17
Ištrauka iš straipsnio: ,,Plano rengėjai siekė nustatyti ligoninės skyrių pajamas ir sąnauda, įvertinti skyrių pelningumą ar nuostolį. Ar ligoninė pelną nešanti įmonė?
Finansininkė, 2018-04-17
Už kiekvieną ligoninėje atliktą paslaugą apmokama iš Ligonių kasų. Jei sumokama daugiau už paslaugą, nei yra sąnaudos jai atlikti, gaunamas kaip ir pelnas, kuris naudojamas nuostolingų paslaugų padengimui. Svarbu, kad viską sudėjus gautųsi 0, nes įstaiga yra ne pelno siekianti. Jei bendras balansas yra minusinis, nuostolius turėtų padengti savivaldybė (visi mes) arba bankrotas.
Juzė, 2018-04-17
Pieninė, „Vilma", SMK, NSMG, RSO, statybos v-ba, duonos kepykla, agrochemija, susivienijimas, darbų baras, Girdžių paukštynas, f-kas „Kaspinas", linų f-kas, pašto skyriai, kolūkiai ir t. ūkiai, mokyklos, vaikų namai ir vaikų darželiai, iš dalies komunalininkas ir šilumos tinklai, ambulatorijos gal net ligoninė... ir t.t. ir t.t. Sunaikinta ar naikinama. Taip, santvarka keitėsi, bet gal užteko ir čia tik kai ką pakeisti. Kodėl Jurbarkas naikinamas ???
***, 2018-04-17
Neturėjo niekuomet Jurbarkas tinkamų vadovų,todėl toks ir beliko...O dabar vien tik griūtis po griūties...
šis klausimas, 2018-04-17
adresuotinas konservatoriams
pastebėjimas, 2018-04-16
būtų keistą jeigu ligoninė nebankrutuotų, šitiek visi visą gyvenimą vogė, gyventojai žino kokie asmenys tai darė ir dabar daro per tam tikras firmas
tai pasakykit, 2018-04-16
kam tos paslaptys Gal suvalgo ligoniu maista kaip rase tapinas rasote gyventojai. jie tai nezino
Vieno nesuprantu, 2018-04-15
Tai jurbarkieciams ligonines nereikia? Pasakykite,kas turite galimybę važiuoti gydytis į kitus miestus?Taryba ar kovoja už ligoninės išlikimą?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook