Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Knyga, 2018-06-20
Meras gavo VTEK raštą, kad neskirtų direktorės, nes pažeis įstatymus. Raštą nuslėpė nuo tarybos ir pats prisiėmė atsakomybę, tuo sąmoningai pažeisdamas įstatymus. Toks pažeidimas šiurkštus. Sulaužyta priesaika. Bedantė opozicija tyli, konservatoriai gina net spaudoje, o interpeliaciją teismas palaimintų. Nėra kam kreiptis, nes valdančioji koalicija laimina šiurkščius ir sąmoningus įstatymų pažeidimus.Tokia nuomonė pagal komentarus
sss, 2018-06-21
NETIESA. Rekomendacija ar siūlymas dar ne draudimas. Neklaidinkit žmonių.
senelis, 2018-06-20
taip yra iš tikro. rankelė rankelę plauna.
Laima, 2018-06-19
Niekas čia nieko ir niekam nepavydi. Nebuvai partijos nare nuobaudą gavai, tapai partiečiu nuobauda panaikinta. Neturėtų taip būti. Arba nuobaudas reikia panaikinti visiems. Ir ta konkurso laimėtoja gal nieko blogo ir nepadarė ir nedaro. Esmė moraliniuose dalykuose ir labai daug sutapimų.
pavyduoliams, 2018-06-19
Pavydas – troškimas materialinių objektų, žmonių, galios, pasiekimų ar pan., kuriuos turi kažkas kitas. Pavydą paprastai lydi, neapykanta (neapkenčiamas žmogus, turintis pavydo objektą), pyktis, desperacija, polinkis nusikalsti (kai siekiama gauti pavydo objektą arba bent pakenkti jo turėtojui). Pavydas siejasi su nevisavertiškumo kompleksu, kadangi pavyduolis save nuvertina lygindamas su pavydo objekto turėtoju.
To taip, 2018-06-20
Jausmas toks kad jums gydytojo reikia. Ir paranojos simptomai pradeda reikštis jums.
taip, 2018-06-20
Iracionalus pavydas – šio tipo pavydas atsiranda dėl įsivaizduojamų dalykų arba tiesiog dėl nesusipratimų. Jis grindžiamas ne tikrove, bet paranoja ir nesaugumu. Iracionaliai pavydūs žmonės remiasi savo jausmais ir mano, kad kažkas yra ne taip, kaip turėtų, nors realaus pagrindo tam nėra. Dažniausiai iracionaliai pavydinčiam žmogui būna labai sunku išaiškinti teisybę, nes jis paprasčiausiai nesiklauso ir girdi tik tai, kas patvirtina jo hipotezes.
Gaila, 2018-06-19
Labai gaila, kad niekas nepasikeis, kad nesiimama priemonių ir nepriimami atsakingi ir sąžiningi spendimai. Mero paaiškinimas visai neįtikina, nes yra galimas ne tik jo pateiktas, bet ir kitas, žinoma, ne priimtojo naudai...
Atsakymas , 2018-06-19
Atsirado matai užtarėjų. Laukiam kada pati dings iš tų pareigų. O jei nedings visvien teks išeiti. Anksčiau ar vėliau, bet teks
Išvykęs, 2018-06-22
Žmonės, vadovaukitės blaiviu protu, meras turėtų spręsti daugiau, nei dabar,,,,,,
ot ir neteks išeiti, 2018-06-19
smagu žiūrėti į pavyduolius. Dantis šiepia urzgia, o įkasti neina.
Rasidai, 2018-06-19
Tikrai savo noru aš neičiau iš šių pareigų. Jūs jau esate paskirta. Teisminiu keliu ginčiau savo darbo vietą. Sėkmės Jums.
Jonas, 2018-06-19
Valio.Etikos,morales principai neegzistuoja.Remkimes tik Baudziamuoju kodeksu.Sekmes--- valdyti ir vadovauti.
jurbarkietis, 2018-06-19
Norėjo žmonės "nepriklausomo",dabar džiaukitės. Tokio priklausomo dar nėra buvę.
Laima, 2018-06-19
Patys sau gražūs. Tik nereikia pudrinti smegenų. Nuo kada direktoriaus pareigos vadovaujančio eilei filialų ir didžiuliam būriui žmonių bei valdančiam priskirtą nemažą turtą, kuriam suteikti visi įgaliojimai juos valdyti ir vienasmeniškai priimti sprendimus prilygintos savivaldybės specialisto ar skyriaus pavaduotojo pareigoms.
Jurbarkietė, 2018-06-19
Viešosios bibliotekos direktorė turi išeiti iš pareigų. Jau nebeturi jokio autoriteto vadovauti šiam kultūros židiniui. Lakstote iš vieno posto į kitą - ir visur paliekate ,,šliūžę" bei neapykantq. Sėkmės kituose konkursuose. Seniūno pavaduotojos nebeliko Skirsnemunės seniūnijoje. Buvusi seniūno pavaduotojai taip pat nebloga keliauninkė - visur paskui Rasidą.
Tai, 2018-06-18
Labai dėkojam antikorupcijos komisijos pirmininkui K. Šimkui kuris iškėlė šį pūlinį į viešumą.
Rinkėjas, 2018-06-18
Nėra tam Merui čia ko plėšytis. Draugų neturi, palaikymo irgi. Gauna alga ir taip laviruoja, kad dar iki galo išsilaikyti. Alga tai nemaža. O po to po manęs, kad ir tvanas. Taip jau mano daugelis rinkėjų.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook