Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


eei, 2018-07-09
o jus lietuviai? manem kad jus zemaiciai... zemaiciai ne lietuviai.
Labai, 2018-07-09
Gaila, kad orgai naftalininį susirinkimą padarė. Klausyti pusę valandos butaforinius kostiumus apsivilkusių veikėjų skaitymų, tai - nei savęs, nei savobšalies nemylėti. Lietuvybę reikia švęsti! O ne kankintis, kaip dabar buvo. Kodėl paprasto ir linksmo koncertėlio tieiog nepadarė?
Jo,, 2018-07-09
man irgi atrodė,kad "šventė" darosi nuleista iš viršaus,jau panaši į gegužės 1-osios demonstracijas anais laikais,kai tribūnose stovėdavo patenkinti valdžios atstovai - taip ir dabar,su samdytais giesmininkais ir uniformuotais patriotais
Ka manote Jūs?, 2018-07-08
Po himno giedojimo Arvydas Vilčinskas pasišaipė: „Gieda tik gaidžiai“ Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/zmones/veidai-ir-vardai/2018/07/08/news/kaune-tuokiasi-krepsininkas-marius-grigonis-ir-salomeja-karvelyte-6891370/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy
Sakoma,, 2018-07-09
kad bažnyčioje žmonės irgi gieda, o ne dainuoja. Tai žmonių susitarimo reikalas, kada kokį žodį vartoti. Kai visi sutarsime, kad dainuojame himną, tai ir dainuosime.
., 2018-07-08
Klausimas: kodėl dainas mes dainuojame, o himną giedame? Kas tai sugalvojo? Ar giedant balsas kažkaip pasikeičia? Gieda gaidžiai. Visi žinome, kaip. Himną dainavau kaip įprasta. Visi aplinkui dainavo ir niekas negiedojo“, – skelbė A.Vilčinsko įrašas socialiniame tinkle.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook