Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


pritariu Eligijui, 2018-08-27
visi tik loja is pavydo. O tai kur jusu diplomai? Kas neleido konkurse dalyvaauti?
Petras, 2018-08-10
Pagalvokim, gerai, kad žmonės dirba savam kraštui, nes daugelio „ale patriotų“ vaikai lekia į užsienius, o čia jų likusiems tėvams mes dirbantys čia, Lietuvoje, uždirbame pensijas.
Vaikai, 2018-08-10
Kurių tėvai gyvena Jurbarke grįžę jau iš karto pasmerkt. Nebent tėvai bomžai. Bet tada pagal lietuvių patarlę “obuolys nuo obels netoli ritas” ir gausės tik pašalpinių armija.
Eligijus, 2018-08-10
Bet kiek pas jus pavydo visus... Graudu skaityt. Girdėjau, kad jurbarkiečiai šlykštūs žmonės, šitą žino net žmonės, kurie apskritai Jurbarke porą kartų bebuvę... Taigi visi tokie protingi, ko neinat į konkursus? Kodėl dar nelaimėjot? Vadovai gi visi, su tokiom galvom...o slepiatės po anonimiškais komentarais... Smagu begrįžt, kaip Jurbarko aplinka sutvarkyta...tik kas sutvarkys tokią šlykščią liaudį???
Eligijui, 2018-08-14
pritariu
GAL, 2018-08-10
Na pradekim nuo kad su technikumo ar kolegijos diplomu nelabai vadovu ir busi. Noreti galima, bet isprusimas neleidzia.
Eligijau,, 2018-08-10
jei perskaitysi visus komentarus, tai rasi ir tokį „Gal", 2018-08-10 Kur siūlai eiti? Jei nesi socdemas, neturi tetos arba tatos, tai gali eit su armija, su žiniom, su patirtim... Negi neskaitai spaudos? Visi konkursų rezultatai būna žinomi prieš kelis mėnesius. Čia neina specialistai, čia eina „švogeriai"... neina. Juos kiša į sostus. Kuo toliau - tuo nagliau. Kad tokie dalykai dedasi Jurbarke, tai tikrai šlykštu. Šlykštėkis tuo, o ne tuo, kad žmonės tuo piktinasi.
Visuomene, 2018-08-10
Nelabai suprantu kodel zurnalistai straipsni pateikia kaip visuomenes nuomone? Kas apklause visuomene? Mano nuomones niekas neklause, kodel tada tai pateikiama kaip visuomenes ? “Visuomenes nenustebino”- kas suteike zurnalistams kalbeti visuomenes vardu.
Visuomene, 2018-08-10
visada VISKA zino, kai.... juos informuoja "informatoriai". Ir dabar daug ka zino. As ne visuomene, todel paklausiu - a tai ko pirmam ture nebuvo dalyvaujanciu? O ir dabar tik du kandidatai. Gal kaip ir ner tinkamos "visuomenes", tik informacijos skleidejei? Kaime tokius gandonesiais vadina.
Visuomene,, 2018-08-10
gal jau prieš pusantro mėn. žmonės rašė, kad Dragūnavičius Dragūnavičiuką kiša į tą vietą ir jis laimės konkursą. Taigi visuomenė tai žinojo jau senai. tai kodėl ji turėjo nustebti?
komunalinkas, 2018-08-10
Netenkame nuostabaus vadovo. Visas kolektyvas šiandien nusiminęs ir išsigandęs - KAS BUS? vISADA SĄŽININGAS, visada energingas ir kupinas idėjų. kaip miestą išgražino. visur gėlės žydi, žolė kaip pjaunama. ir tai nekainuoja SAVIVALDYBEI. viską daro iš įmonės. va kaip reikia tvarkytis. sėkmės tau, mielas direktoriau. tik pirmyn ir neklausyk nieko. nešk savo vėliavą.
Jurbarkietis, 2018-08-10
Jūs tik pažiūrėkite kaip visą Jurbarką pakelė gerbiama Vida Rekešienė. Visai kitas miestas, projektai nauji ir dideli įgyvendinami. Gerbiamas mūsų Dragūnavičius tikrai išspręs vandens problemas, atpigins vandenį, kokybė pagerės. Juk šitaip išgražino miestą, visur gėlės nuostabiausios. Pirmyn į darbus, Vida, pirmyn gerb. Dariau
teta V, 2018-08-30
Oi, ačiū,ačiū.Pagaliau nors kas pamatė mano ir Dariuko gerus darbelius. Pazadu ateity dar daugiau geruliu darbiuku nuveiksiu. Jusu teta V
Sveikinu, 2018-08-10
Vandenis. Pasiseke jiems. Uzuojauta komunalininkams .... gaus koki troli. Ir miestui pzd.
Kiti, 2018-08-10
turbu kazkokius Karlus noretu pasodint xD
Negaus,, 2018-08-10
nepergyvenkit. Čia sodina trolius socdemai. Na o pas juos visi „vienas už kitą geresni". Tokio elito, kaip Jurbarko socdemai, nėra nei vienoj pasaulio šalyj.
Sveikinu, 2018-08-10
Manau bus tinkamas vadovas. Gaila komunalinio, vel liks be valdzios
Komunalininkai, 2018-08-10
O mums gaila, kad išeina. Puikus buvo ir direktorius, ir kaip žmogus. Pasisekė vandenims... Sėkmės mūsų direktoriui.
Taip, 2018-08-10
Sveikiname naują vadovą, manome, kad jis bus tinkamas direktorius.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook