Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


uuo, 2018-08-21
uuo o ko vietiniai neina dirbti? sake kad pilna cho.cho.lu atvare ir darbuojasi,teko stebeti ant lauku traktorius vairuojant cho.cho.lams, negi lietuviai nebemoka vairuoti traktoriu...ir aplamai gali but kad greitu laiku jusu miestelis kalbes rusiskai...jai ir toliau varinesit dirbt i vakaru europa...
Jonas, 2018-08-20
Paziurekit kokia panemune apzelusi apaugusi sabakstynais,viena graziausiu Jurbarko vietu nuo vancienes fazendos iki zydkapiu ,sovietiniais laikais tankai vazinejo karves gane bet graziau buvo.Miesto centre kaima padare,visur prie upiu miestuose atveria erdves o cia kad vienai bobai butu patogiau apaugina,,bet cia Jurbarkas protu nesuprasi
Jonai, 2018-08-21
Poxui kas kur buvo, ziurim kas yra. O yra kad tu zioplys!
Gaidy, 2018-08-21
nerasinek Jonui jis geriau zino kodel ten kaimo teritorija pagal dokumentusir kas inicijavo ,prase gyventoju sutikti su kaimo teritorijos statusu.
Jonai, 2018-08-20
Žioply, panemunė nuo vančienės iki žydkapių yra ne miesto seniūnijos ribos, taip kad pro salį prasovei.
Kaip visada, 2018-08-19
Straipsnio pavadinimas skamba grėsmingai visa pagrindinė gatvė paskendo piktżolėse. O ištikro tik tenkur vykdomas projektas ir jis tik kokia 20-oji gatvės ilgio dalis. Baigsis projektas ir susitvarkys tas mażas gabaliukas. Kitur juk visur puikiai prižiūrėta, nupjauta, nušluota. Kam pūst burbulą?
Prie pasto, 2018-08-21
Privati zeme ir tai verslininku savininku reikalas sienauti
burbului, 2018-08-20
nesprokit nuo tų pagyrų. Išlipkit iš mašinos ir paeikit - akys gal atsivers puikiai nupjauta nušluota prie pašto dar puikiau dar toliau. taip puiku kad tikrai tik muilo burbulus pūsti
To che, 2018-08-19
Maisto kainos sakote... algos irgi. Surasti Jurbarke darbą už baltą algą it ne už minimumą ar panašiai... misija neįmanoma beveik.
senelis, 2018-08-19
čia paprasčiausias nesusikalbėjimas. Bet Jurbarke yra daugiau bėdų. Pvz. užžėlę menkaverčiais krūmais šaligatviai- Algirdo g. prie buvusio autobusų parko, V.Didžiojo g. prieš "Rytą" ir daugiau tokių vietų, kur kitais metais nepraeisime. Savininkams nerūpi, o paraginti susitvarkyti gyvatvores turėtų miesto prižiūrėtojai. Ar aš teisus?
senelis, 2018-08-19
Jurbarke daug apsileidusių savininkų- tai , nejaugi, niekas negali jiems nurodyt, kad susitvarkytų.
Seneli, 2018-08-19
Tu aišku, kad neteisus- miesto prižiūrėtojai neturi jokių juridinių teisių raginti gyventojus susitvarkyti savo želdinius.
che, 2018-08-18
nugi vakar buvom atvare Jurbarkan is sostines,stoty duobiu nebelike,stulpeliai nudazyti,turbut ir suolai greit atsiras atnaujinti...grazus centras ir senamiestis,jokiu zoliu nepastebejom, ir maisto kainos pas jus zymiai mazesnes negu sostineje, turbut ne uzkalnu kada ir stotis bus tokia grazi kaip jusu senamiestis.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook