Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


cha, 2018-10-13
na turetu statyt miesto biudzetas,juk miesto stotis,kokia stotis toks miestas ir jo gyventojai... galetu ir verslinykai prisidet...o tai dejuojat kad miestas tusteja...kur netustes jai apsileide esat...
Mieli, 2018-10-11
Jurbarko idiotai, atrodo, kad verslininkams idomios jusų mintys, ko jus norit. Nebukit buki ir viena karta visiems laikams supraskit, kas verslas skaiciuoja kur, kurioj vietoj, kokiam mieste ka statyti, kur apsimoka investuoti. Ir jusu pageidavimai yra visiskai poxui!
cha, 2018-10-11
nu ir pamastot...turetu but tokia kokia didesniuose miestuose,kad keliautojai galetu ir pailset,ir pasislept nuo lietaus,uzeit pavalgyt ar ka nusipirkt, o tai stovi tokia nusiurus bakuze... o del pijoku,tai kokia valgykla tokie ir klientai...
jurbarkietė, 2018-10-11
kodėl negalima statyti norfos autobusų stotyje,nuspręsta statyti miesto gale,mažai vietos, automobilių aikštelei mažai vietos,o autobusų stotyje tikrai daug d augiau vietos.Pagalvokite.Didelės nereikia autobusų stoties,nes pirmiausia atlikite keleivių tyrimą,kiek jų apsilanko stotyje,kada ji atsipirks.
X, 2018-10-11
Kodėl neaireina į Jurbarką Lidl?? Dabar Iki uždarė dar menesiui, nėra net kur į parduotuvę nueiti
Stasys Makūnas, 2018-10-10
Vargu ar stoties problemą pajėgus išspręsti vienas autobusų parko direktorius, manau, kad iniciatyvą turėtų rodyti rajono valdžia.
cha cha cha", 2018-10-09
Tuoj pribegs Juodaitis su teptuku, tik tekst plekst, griebs plaktuka, pora lentu - ir cia pat viska fiksuos paparacas Jurbarko garsusis blykt blykt, viska patalpins i FB, kad zmones pamatytu, o ir stotis bus kaip nauja :D Ech tie Jurbarko valdziazmogiai
keleivis, 2018-10-10
Jau metro galima statyti Lietuvoje pirmyn Jurbarko valdziazmogiai
Jurbarkietis, 2018-10-09
Kai buvo pasiūlymas pastatyti stotį, atsisakėme dėl Turgaus prekybininkų norų. Ar tik čia ir nebuvo klaida...
Nesuprantu, 2018-10-09
Apie kokį Lidlą dar kalbate, tokiame nuskurdusiame mieste nebent Humana šalia stoties statyti
Hm., 2018-10-09
Kaškada buvo šnekos kad lidl statys bet niekas neleido, tai pilnai tikiu, kad tada butų sutvarkę ir stotį ir žmoniem butų atsiradę naujų darbo vietų, bet dabar jau šaukštai po pietų, visas Jurbarkas dvėsta tuoj visai viskas išnyks.
che, 2018-10-11
kam stoty tos gremezdiskos parduotuves,stotis yra keliautojams...
=D, 2018-10-09
Čia jokie papezėjimai, kiekvinas žino tai ka žino ir kiekvienas turi savo nuomone, čia yra šudkaimis ir bus, nes yra tokiu padaru kurie įsikibe i savo eglėšaki ir įsivaizduoja, kad čia kurortinis miestas ant nemuno kranto ir neleidžia niekam plėstis.
lidle tu lidle, 2018-10-09
kažkas papezėjo ir jau manai atbėga LIDLAS? Nusispjaut tam lidlui jūsų pageidavimai. Jie patys nusprendžia kur apsimoka statyti parduotuvę.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook