Komentarai


Jurbarkietė, 2018-11-02
Malonu, kad tik vienas Gintaris kovoja su Jurbarką kamuojančia smarve. Dainių kompleksas gauna didžiulį pelną . Jie jurbarkiečiams turėtų mokėti kompensacijas dėl gadinamos jų sveikatos. Blogiausia , kad jie ne tik orą gadina, bet ir vandenį , kurį visi geriame. Ar neatsitiks taip kaip dabar atsitiko Šimkaičiuose ?
Miestelis galetu buti, 2018-10-30
Kaip birstonas,bet su tokia smarve....
che, 2018-10-23
o stai kremliuje buvusiam geguzes pirmosios koluki kiaulides dideles,tai smarve neispasakyta nuo ten sklinda,tas srutas varo ant lauku salimais Mituvos ir Antvardes...ant upiu apnasas tvyro,upes paneseja i kudras...bet zuvytes plauko ten...anais laikais buvo pilna veziu ir vegeliu...o Jurbarke ant tiltelio parke pastebejom tuntus mazu zuvyciu ir skaidru vandeni...
che, 2018-10-23
nu jo pastebejom kad kai kurie namai anglimis sildosi,dumai kaip is garveziu per kaminus varo...reiktu i kaminus ymontuot katalizatorius kad ora maziau terstu...
Valdas, 2018-10-22
Koks kiekies veziu buvo pries 15m ir dabar? Dabar rasti, pamatyti lb mazai
chmm, 2018-10-19
jei užtvankoje būtu srutų, Mituvoje nebutu ir vėžių.O tai pats mačiau
Tai, 2018-10-19
gal čia tikrai ne nuo fermų smirdi. Gal tas nemalonus kvapas sklinda nuo tų pačių fermų vadovų ir nuo Jurbarko valdžios su meru S. Mockevičiumi priešakyje. Bet Ponai valdininkai, artėja rinkimai, tai žiūrėkit, kad ta Jūsų neužuosta smarvė nepakištų Jums kojos rinkimuose.
manau, 2018-10-19
prie ko čia rinkimai , Gintaris šią temą seniai kelia , tik niekas jos negirdi arba nenori girdėti . Smirdi Jurbarko mieste ir LABAI smirdi , gal neturi ponai "smardintojai " ir jų užtarėjai uoslės ?
Sutinku, 2018-10-18
bet kiekvieną kartą ta problema keliama tik prieš pat rinkimus. Panašu, kad Gintaris vėl eis į rinkimus su tais pačiais lozungais.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook