Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


To Senelis, 2018-10-23
Pilnai pritariu jūsų mintims.Kai tik ką nors pradeda daryti tai ir pasipila visokie reikalavimai nesigilinant ar tai naudinga ar ne.Gal namo gyventojai galvoja kad žemė prie namo priklauso jiems i r gali tvarkytis kaip savo nuosavoje valdoje..Deje realijos yra visai kitokios,tad ir nereikėtų be reikalo kelti triukšmo ir atsižvelgti į bendru interesus
che, 2018-10-22
buvom pas jus atvare,stotyje stulpeliai atnaujinti ir suolai perdazyti...o ka ten prie turgaus stato? nuvarem i prieplauka,antys isiskraide i kita puse upes...ka jus joms darot kad tokios bigscios? pas mus sostinej tik pastebejusios zmones paupy iskart artyn suskrenda...
Gyventoja, 2018-10-22
Gėda skaityti straipsnį, kurį rašo ne eilinis žmogus, o Tarybos narė. Jeigu jau taip viskas blogai, niekas nedraudžia gyventi vienkiemyje ir vienintelė išeitis nesigadinti sau ir kitiems nervų visais klausimais - tai nebūti politikoje.
Valdas, 2018-10-18
Jei ten ant gatves db galima statyti automobilius, o turgaus dienomis kai jie ten stovi uzgozia pesciuosius, kurie islenda ispo uzstatyto automobilio.taipat ir kestucio gatveje ties kebabine, tai ten pasodino kruma ir norint isvaziuoti i pagrindiny kelia jis uzgozia matomuma.ar tai gerai?
J.D., 2018-10-17
Kad ten ir pries pradedant darbus pernakt stovedavo tai 3,tai 4 automibiliai.
senelis, 2018-10-17
1.jau tapo įprasta, kad gerus darbus blokuoja keletas pensininkių. 2. Iš 41 pasirašiusio tikriausiai nėra nei vieno vyro, o jei ir yra , tai jis neturi nei teisių nei automobilio. 3.Tos 6 vietos labai tiks name gyvenantiems ir kieme nerandantiems vietos pasistatyti auto. 4. Pažiūrėkit į tokią aikštelę prie Gedimino 25-27 ir apsiraminkit. 5.Šiuo atveju tikrai palaikau adm.direktorę ir architektę.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook