Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Bet, 2019-03-03
Vanda su bendruomene dabarvturėtų graužtis nagus. Tą salę ir taip vūtų rekonstravę. O Smalininkuose būtų puikus traukos objektas. Būtų pavykę/nepavykę - kitas klausimas. Bet dabar aišku tai, kad šiuo klausimu visi susimovė.
Skaitovas, 2019-03-02
Tai kad ne Rekešienė tą reikalą sprendžia, o Juodaitis, visą straipsnį paskaityk. Rekešienė turėjo 4 metus ir nieko nedarė, o šitas žmogus darbų imasi ir nieko nebijo.
Aha, 2019-03-05
Tikrai jis į bebrą panašus
Bebras, 2019-03-03
Jei skaitei visą straipsnį, tai turėjai perskaityt, kad būtent gerb. Juodaičio vadovaujama komisija ir ėmėsi spręsti tą bėda, o rekešienė 4 metus bezdėjo.
nejuokint, 2019-03-03
tavo Juodaitis tai moka tik piarintis FB, dirbti jam neišeina. Ką jis gali nuspręsti, kai jo paties partija Bučinsko asmsnyje tą baseiną ir atidavė Vulkanui. gal kartais nežinai, kas yra Vulkanas? Nieko bendro su futbolu. Burbulinis veikėjas imituoja darbą, kad pridengtų savo partiją
nifnifas, 2019-03-01
Dar turite vieną naktį ir vieną dieną ką nors užmiršto surasti, o po to, kaip sakydavo p. Valinskas - A T I A
koks beraštis straipsnį rašė?, 2019-03-01
"Projekto sėkmei reikėjo ne tik lėšų, bet ir vietos bendruomenės Griūvantį baseiną užmiršo beveik dešimtmetį pritarimo. Pastaroji nusprendė kitaip – pasirinko miestelyje esančios mokyklos sporto infrastruktūros atnaujinimą."
Jurbarkietis, 2019-03-01
Bučinsko su Vainausku net iš tolo neprileist prie valdžios lovio. Ne geresnė ir Rekešienė, kuri beveik keturis metus tylėjo šikną sugaubus.
nežinai, nevapsėk, 2019-03-02
Rekešienė bent jau stengiasi įvertinti baseino būklę ir pareikalauti niokotojų atsakomybės. Jei būtų tokįsugrąžinusi savivaldybei, šventieji konservai ją negyvai užpjautų. Balsuokit už Bučinską, sugrįš valdžion Vulkanas
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook