Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


klausimas Kačiušiui, 2019-05-23
1. Pėsčiųjų takelis nueina iki Giedraičio parduotuvės, kodėl? 2. Asfaltas išlietas iki Giedraičio ūkio, kodėl? 3. Pėsčiųjų takelis tiesiamas iki Giedraičio dukros ūkio, kodėl? 4. Aplink medinį stulpą prieš Giedraičio ūkį dedamos trinkelės, kodėl? 5. Pėsčiųjų takelis tiesiamas pro Dulkienės ūkį, kodėl? 6. Kiek už tai gavai?
Galbūt, 2019-05-23
Vyksta konservatorių rinkiminių pažadų įgyvendinimas...Naujas seimo antikorupcijos komiteto pirmininkas turės darbo įvertinant projekto tikslus ir uždavinius.
Jurbarkų gyventoja, 2019-05-22
Šaunuolis mūsų seniūnas, vienintelis nepasiduoda valdžiai ir daro tai kas mums reikalinga. Mokinkitės aukštesni valdininkai, neviskas turi būti ko jūs norite, o jūs norite kuo paprasčiau ir kad dirbti nereiktų.....
kvaile tu ble, 2019-05-22
žiūrėk kur pinigus kiša, deda trinkeles prie medinio kuolo prieš Giedraičio ūkį . kur šaligatviai dedami, pažiūrėkit ir bus aški schema, ne galvok Kačiuši kad mes nesuprantam tų išdaigų. iškviesim auditą po šitų cirkų garantuotai.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook