Komentarai


Kiečiausiai, 2019-05-28
bendrininkės mama gegužės 12 d., 21:09 Feisbuke pasirašė "Negalima sukontroliuoti kitų žmonių liežuvių, tačiau mūsų geras gyvenimas leidžia jų nepaisyti !!!" Tokios mamos tokius vaikus ir užaugina.
Daivai, 2019-05-28
kaip išvis tu galėjai miegot tas dvi savaites????
Nuomone, 2019-05-28
Toks paviešinimas gali pakenkt tyrimui. Jei yra bendrininku gali naikint įkalčius. Be to gali but kad teisme kaltinamieji paprašys šito nelaikyt įrodymu nes buvo nutekinta i spauda suformuota nuomone visuomenes ir nebuvo nešališko teismo nes per žiniasklaida darytas spaudimas. Aš tai policijos vietoje pareikalaučiau kad nurodytu iš kur gavo susirasinejima nes akivaizdu kad tas jas susirašinejo slepe nusikaltima
Rrr, 2019-05-28
Kad čia jau viskas aišku, nieko nebenuslėpsi, viskas kaip ant delno. Matyt protelio pas žudikus nė už kapeiką nebuvo, kad viską viešino per žinutes. O visuomenė privalo žinoti, kokie padugnės vaikšto šalia mūsų !
Ane, 2019-05-28
nepletkai nuzude vaikina,svolaciu kompanija ateme vaikinukui gyvybe,o jus dar drystat juos ginti???tegul zino visi kokie issigimeliai vaiksto salia musu,ir tegul viesina,tegul kalba apie tai visi,tegul skiria jiems mirties bausme,tada ir kiti pagalvos ka daro,dar vaikinai kaip vaikinai,bet kaip mergina gali sitaip pasielgti.
Ane, 2019-05-28
Kaltė dar neyrodyta, ir aš nieko neginu, tiesiog pasiteiravau ar gali būti viešinama tokia medž kol vyksta tyrimas, o ar tie vaikai šiokie ar anokie nemum juos teisti, ir mėtytis žargonais čia nereikia. Jei jie padarė nusikaltima tai manau už tai ir atsakys.
Bele kas, 2019-05-28
jie geriau zino ka gali viesinti,ir ko ne,Nereikia cia pamokslauti,nevaidink cia ismincium,Visi ir taip viska Jurbarke jau zino,ir gerai daro,kad viesina
Ane, 2019-05-28
Kur jūs matote pamoksla? Iš tokių žmonių, kaip jūs ir gimsta pletkai. Geros dienos!!!!
Bele kas, 2019-05-28
Ar galima viešinti tokį dalyka, kol vyksta iki teisminis tyrimas? Gėda redakcijai pletko lygio laikraštukas.
Klausimas, 2019-05-27
Kartais antrasis nepilnametis ne mergina?
Taip buna, 2019-05-27
Butent kad mergina visi viska zinojo ir ju tevai zinojo tik tylejo ir slepe viska!!!! Musu policija akla o ju sunys be uosles viena rado narkomana o kad salia uz sienos dinges vaikas guli jie nemate tipo apieskojo visas patalpas tegul nejuokina!!!!
Jeigu, 2019-05-27
dar tame dalyvavo ir mergina, tai jau pasaulio pabaiga...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook