Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


X, 2019-05-30
Ką jis tas tėvas Daivaras Icikevičius aptukęs inigais :D kaimo diedas ir tiek. Gyvena su kikimara Laura, kur pet špaklių snukio nematyti. Baisi šlykšti boba. Gal ipaliks šita baisi Adamsų šeimyna mūsų kraštą, nes ne vieta išgamoms čia .
..., 2019-05-30
Nu, po to, kai lrytas.lt komentaruose buvo nurodytas tikslus puikiosios šeimynėlės namų adresas, vietoj jų tai miegočiau neramiai dabar... Čia taip galima ir minios su fakelais sulaukti...
Iš Lietuvos ryto , 2019-05-30
"kartu su Daina Bosas jau kalbamės su keliais tesinininkais, šiandien šis klausimas bus išspręstas ir mergina bei jos šeima bus pasirūpinta tinkamai! Karolinai yra sumaitotas veidas, nosis, išmušti dantys - visa tai sutvarkyti kainuoja daugybę pinigų. Jau sutariau su viena grožio klinika, kuri sugrąžins gyvulio iš jos atimtą grožį! Laikykime kumščius! Tikiu, kad teisingumas nugalės ir viskas išsispręs taip, kaip turi."
Kaltinimai , 2019-05-30
pareikšti tik dėl pasikėsinimo išprievartauti. O kodėl nepateikti kaltinimai už sunkų sveikatos sužalojimą? Prokurore, aūūūū? Ar atsitrauksi pati, ar reiks parašus rinkt?
Sveik Karolyte, 2019-05-30
mes už tave. Pavedimas padarytas.
o tai tas šiukšlė, 2019-05-30
bus įleistas į gimnaziją? Motka jau FB išsitrynė, sūnelis keturkampa galva irgi... Rinksimės prie namų... Išperų gyvenimas paverstas pragaru.
!!!, 2019-05-30
Būtinai reikia rinktis prie namų, nes (i) tas urodas turi pradžiai atsiprašyti merginos; (ii) urodo tėvai namus ir mašinas privalo parduoti tam, kad apmokėtų visą merginos gydymą, operacijas ir t.t. Davai- organizuojamės visi!!!
Pagalba jau organizuojama, 2019-05-29
Pagalba merginai jau organizuojama- tiek teisinė, tiek medicininė bei finansinė. Viskas gerai - pasijungė labai daug žinomų Lietuvos žmonių, nepaliksim šito reikalo. Padarysim viską, kad šita visuomenės šiukšlė atsidurtų ten, kur priklauso. Nepadės nei motina, nei tėvas. Dabar tai yra jau principo reikalas.
Teisingai, 2019-05-30
Padėsim kuo galėsim. Atmatas į savartyną !
Patarimas, 2019-05-29
Daivaras turėk sąžinės pinigais aptukes važiuok pas ta mergina sumokėk už viską. Nes rinksimės visi prie tavo namų.
Pritariu, 2019-05-29
Čia jau ir visos Jurbarko bendruomenės reikalas- tikrai reikia rinktis prie namų... Negalima to palikti šitaip! Kas, jei ne mes patys apginsim save ir savo artimus.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook