Komentarai


Nuotrauka, 2019-06-18
Nuotraukoje viskas labai aiškiai parodyta. Kūno kalba viską pasako:kaltas esu kaltas, teiskit, smerkit., O man jau viskas vienodai, o kitas duokit man daugiau valdžios aš Jums įrodysiu, ar aš blogai dirbu....
Kas, 2019-06-17
Mamaytės jūs mamytės... Ką darytumėt, jei vieną vaiką išvedus iš Vytauto pradinių klasių (ne be priežasties), dabar verstų kitą vesti ten.
Na Jūs truputį supraskit, 2019-06-16
Supermamytės, socialinių būstų absolventės, pačios nori spręsti, kur vaikus mokinti.
Jurbarkietė, 2019-06-15
Abi ugdymo įstaigos yra geros. Visuomenėje sklando daug nepagrįstų gandų dėl Vytauto Didžiojo progimnazijos. Mano vaikas mokosi Vytauto Didžiojo progimnazijoje, tad galiu nuraminti daug abejojančių tėvelių, kad viskas gerai: tiek mokyklos vadovai, tiek mokytojai yra nuoširdūs, žmogiški, savo srities profesionalai mylintys kiekvieną vaiką.
Asmeniškai man, 2019-06-14
atrodo, kad didžiausi Vytauto žlugdytojai yra direktorius ir Beinarienė.
Asmeniškai , 2019-06-20
Man atrodo, kad meras gina Vytauto Didžiojo m kla, nes joje dirba istorijos mokytoja, ne tik jo gerbėja bet ir penktas kisielius nuo vandens, o prieš Naujamiesčio yra todėl, kad Uznė yra kieta direktorė ir nebijo tiesos rėžti į akis.
tėvas, 2019-06-15
direktorius yra šešėlyje, mokykloje jau daug metų įsigalėjus Beinarienė, ji viską sprendžia taip, kaip jai, poniai, atrodo.
M, 2019-06-14
Pervedžiau savo vaiką į Naujamiesčio mokyklą ir matau akivaizdų skirtumą.. Uznė problemas sprendžia, o Vytauto progimnazijos administracija užglaisto ... toks ir yra skirtumas
Jadvyga, 2019-06-14
Yra JURBARKUOSE mokykla
Labai teisingai atsakyta, 2019-06-14
Problema bus sprendziama įstatymų nustatyta tvarka. O ne kaip “ Jurbarko supermamytes” nori.
O , 2019-06-15
ar nenorėtų „supermamytės" savo vaikiukų užrašyti į kokią nors mokyklą... pvz. Vilniuje? Ten ugdymo sąlygos tikriausiai geresnės net negu Naujamiesčio progimnazijoje. Negi Vytauto Didžiojo progimnazijoje visi mokytojai ir mokiniai blogi, o Naujamiesčio- visi geri. Netikiu. Taigi turi būti, kaip turi būti.
Vardas, 2019-06-14
Straipsny rašo kad vytautinė surenka vaikų dviem klasėm. Tai kur jiems bėda? Juk ir pernai ir užpernai tik po 2 rinko. Tai kas jau čia griūna?
Mama , 2019-06-14
Kodėl valdžia neatsižvelgia į Tėvų ir Vaikų norus??? Jei mes parašėm prašymus į Naujamiesčio mokyklą, tai mes ir norim ten eiti... Kodėl perša Vytauto Didžiojo? Mes renkamės ne tik mokyklą, bet ir mokytoją.
To Mamai, 2019-06-22
Pasidalinkite ziniomis, kokie mero giminaiciai dirba Vytauto mokykloje.Butu labai smagu suzinoti. O jei negalite parasyti vardu ir pavardziu, tai nemeluokite
Mamai, 2019-06-20
Jums ir pirs Vytauto Didžiojo m kla,nes ten dirba daug merui nuolankiu žmonių, giminaičių. O geresnės mokyklos kaip Uznė suformavo ir valdo Jurbarke nėra, siūlau rinktis ne pažintimis ir giminystėms ryšiais dangstomą mokyklą, o tą kurioje yra kompetetingi ir profesionalūs mūkytojai t.y. Naujamiesčio progimnazija. Laikykitės ir kovokite Gerb. Direktore. Jūs tai galite!
, 2019-06-15
Viskas čia gerai, Jurbarke yra dvi ugdymo įstaigos. Tad viena ir kita turi skaičių pirmokų, kiek gali priimti. Jei vienoje įstaigoje neliko vietų, užrašai vaiką į kitą ugdymo įstaigą. Juk užrašant vaiką į darželį irgi yra tokia tvarka ir niekas nekelia problemų ir savų tvarkų neįvedinėja. Manau, kad šioje situacijoje reiktų atsakyti Naujamiesčio progimnazijos direktorei, kodėl priėmė daugiau prašymų nei turi vietų savo mokykloje, tuo sukeldama šią problemą.
???, 2019-06-14
Vien tik jūsų norai ir pageidavimai turi būti pildomi. Yra tokia tvarka ir jos reikia laikytis. Nekurkit čia visokių intrigų, pedagogai visi išmano savo darbą ir dirba tą ką reikia dirbti. Nemanau, kad Jūsų Vaiką Vytauto progimnazijoj kuri nors mokytoja imtų ir pvz. suvalgytų. Patys jaunieji Tėveliai sudaro tokias dirbtinas problemas, o godūs ir nesąžiningi mokyklų vadovai tuo naudojasi.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook