Komentarai


Girdziskis, 2019-08-01
cia tau Dariuk ne sunis ir varguolius po Girdzius vaikytis
Skundike,, 2019-07-31
O tu pabandyk priduoti jeigu ES pinigais remta projektą laiku! Kai rangovai daro broka ,nesilaiko sutarčių. O nepriduosi - ES finansavimą panaikins, ir savivaldybėė turės visą projektą padengti. Vistiek- kaltas. O kad kažkas lauke tokio pažeidimo irgi faktas, nes kam reikėjo nuolat siųsti kontrolierius? O skundiku renuovoto Vytauto stadiono broka ši valdžia sutvarkė ir į STT nesikreipe., Nes geriau tvarkyti ir padaryti nei teisminetis.
A, 2019-08-01
Ir jei taip ten sunku dirbti savivaldybeje tokie nezmoniski reikalavimai...TAi KO VERZIATES I TUOS POSTUS rajono zmonems padeti...kazkaip nesitiki..pirma reiktu su sazine susitvarkyti ir po to manau viskas sektusi ir visi projektai eitu kaip is pypkes..
A, 2019-08-01
Nesugeba tegul atlaisvina vieta tiems kurie sugeba ,o dabar ka daryti progimnazijos mokiniams kuo jie kalti ar jie kalti tuo ,kad kazkas kazka nesugeba ir dar uz tai gauna alga..
Hm,, 2019-08-01
jei taip blogai - neimkite ES paramos,skatinkite vietinio verslo klestėjimą ir iš savo sumokėtų mokesčių kelkime Jurbarko gerbūvį. Bet čia absoliuti skylė. Geriau prasimušti ES finansavimą,prisikimšti kišenes,o jei papurtys - vieną pakišti,pasėdės už atlygį. kaip tame "Aukso veršyje" - sėdėjau prie caro,sėdėjau prie kerinskio,galiu pasėdėti už atitinkamą atlygį ir dabar. Tokia šiandieninių "politikų" moralė. vardan tos paramos vienybė težydi !
Skundikei, 2019-07-31
Kaop galima ginti kaltus, jeigu nesugeba vykdyti projektų skaidrei, tai nėr ko eit į tokias pareigas..... pasijuto neliečiamas ir bandė vykdyti bet kaip. Nesuprantama būnan teisininku, taip neatsakingai elgtis..... Jeigu vykdytų skaidriai tai ir laiku įgyvendinų. Neteisinkit tų kurie prisidirbo ir parodė savo tikrą veidą.....
A, 2019-07-31
Isvyko i Lenkija patirtimi dalintis...uzjauciu paprastus lenkijos zmones ir sportininkus...gresme iskilo ir ju stadionams...atvaziuoja asai su rimta patirtimi..
Nuoširdus patarimas, 2019-07-31
Keiskit jūs tą vedėję iš ūkio skyriaus, privels reikalų tiek, kad su vežimu neišvešit. Ar nematot, kad ji ne savo kompetencijos rogėse sėdi? Nu žiūrėkit, darykit kaip tinkami, tik nesakykit paskui, kad neįspėjau ateities. Jums gyvent...
Paklauskit jos , 2019-07-31
Kaip su apsvietimu Dariaus ir Gireno gatveje, paklauskit apie vandens filtru projekta Tamosiuose. Kaiiiiippppp??? Viskas sumauta....pareina kaip sakant laida - “labanakt vaikuciai”
B, 2019-07-31
Tikrai vertėtų valdžiai atkreipti dėmesį. Aukso žodžiai. Pritariame.
A, 2019-07-31
Aukso zodziai..
Pagal viską, 2019-07-31
Esant tokiai situacijai, turėtų būti skelbiamas neeilinis tarybos posėdis. Tiek taryba, tiek administracija turėtų pristatyti tolesnius savivaldybės veiksmus visuomenei.
šiaip, 2019-07-31
tai visi valdžiažmogiai dėjo į kelnes. Tyli, kai visuomenė laukia reakcijos ir paaiškinimo.
as, 2019-07-31
žino ka daro teise baiges rašo biografijoj
Va vat taip va, 2019-07-31
Bebrai kalti.benra darba.ramus barsukas uzsoko ne y ta baliu .o naujai chatai saibuvtai reikejo.nu dbr gales po girdzius seniunaitis su rekesiene valkiotis.
Linksma, 2019-07-31
Gaila, kad Šerėnas a.a., o tai gal "Dviračio žinios" parodytų.
Vietinis Hg, 2019-07-31
Per jas tik mūsiškius ir rodyt...Gėda,vis apsijuokiam ant visos Lietuvos.Kokias investicijas gali mūsų valdžia pritraukt, kad paprasčiausių darbų dorai atlikti negali?
pasmardino Jurbarką, 2019-07-31
ir pabėgo į Lenkiją turizmą vystyti.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook