Komentarai


o koks skirtumas, 2019-08-13
dešine ar kaire koja į š... įlipt - smirdi tai vienodai.
tiesa slypi kažkur anapus..., 2019-08-09
Problema tame, kad seimūnams reikėtų galvoti ne kaip uždraust šuniukams lot arba balkone rūkyt, o priimt tokius įstatymus, kad įvykus konkursui metų pabaigoje finansavimas projektui būtų garantuotas; o dabar visi galvoja, kaip neprarast finansavimo ir įsivelia į tokias istorijas.
Tūpam komentatoriui, 2019-08-12
Visos savivaldybės dirba ir užte ka įstatymų, o kai klastoji dokumentus, kad atkato gaut- kalta aplinka ir įstatymai. Kokias sąlygas paruošėt konkursui tą ir turit. KUR DRAUDIMO KOMPANIJOS ARBA BANKO LAIDAVIMO RAŠTASSU ĮSIPAREIGOJIMU PADENGTI 100 %, JEI RANGOVAS NEĮVYKDYTŲ SUTARTIES? ŠTAI ESMĖ. O PEZAT APIE ĮSTATYMUS .
Audrius, 2019-08-09
Pritariu, bet kuo arčiau rinkimai, tuo daugiau seime bus piaro. O dėl šios situacijos, kažkokios asmeninės naudos greičiausiai nebuvo.
šiapus, 2019-08-09
jei savivaldybė gebėtų paruošti sąlygas konkursams, nereikėtų triek sukti galvų, yra ir kitų būdų, teisėtų, tik reikia dirbti.
Čia normalu?, 2019-08-09
"Meras Skirmantas Mockevičius dievagojasi, kad apie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo reikalus nieko nežinojo"... Čia tai užmušė. Nežinojo??? Administracijos direktorė su pavaduotoju ir visa taryba žinojo, bet meras- ne?? Apgailėtinas vartymasis iš gaidžio... Čia tas "nežinojo" yra tame pačiame blogumo lygyje, kaip ir žinojimas bei parašų sudėjimas...
taigi, 2019-08-09
meras vaikų stovyklas išlydi, rimtais reikalais užsiimt laiko nėra.
Klausimas, 2019-08-08
Ar nebus bandoma iš opozicijos pusės ir meriukui su pusmeriu siūlyti namo keliauti?
neteisingas atsakymas, 2019-08-09
renka ne taryba, bet pareiškus įtarimus, gali nupūsti ir taryba
To atsakymui, 2019-08-09
Tai, kad tą merą išrinko "per Marytės plauką". Nelabai jau kas ir norėjo, kad jis taptu meru.
atsakymas:, 2019-08-09
merą renka tiesiogiai rajono gyventojai, o ne taryba.
Merui, 2019-08-08
Mockevičiau, ką čia durnini apie nežinojimą?? Būdamas miesto, turinčio 11 K gyventojų, meru nežinai apie vienos iš 3 mokyklų stadioną??? Nejuokink! Rinkis daiktus iš kabineto dar šiandien, jei turi bent kiek savigarbos!!!! Veltėdžių šutvė prakeikta...
vaikų darželis, 2019-08-08
suvaikėję administratoriai nesuvokia, kad tokie verslininkai, pasivadinę "voverės namai" ar "zuikio dainos" ar "šarka vagilė" įspėja, kad jie yra neatsakingi:)
viliojantis pasiūlymas, 2019-08-08
įmonė "vėžliukų terariumas" norėtų dalyvauti stadiono sutvarkyme dar už likusius savivalybės pinigus, mūsų privalumas taip greitai nepabėgam....
Mockevičiau, 2019-08-07
baik meraut ir vis susimaut!
Meras dirba su mūsų išrinkta taryba, 2019-08-12
Gerai, kai Juškos neskundė kai linksmai gyveno, Marcinkaus stadijoną “įrenginėjo”. Baisu, kai tokie zulikai, kaip “voverės namai” randasi Lietuvoj. O gavo “atkatą” vadai mūsų, jų sąžinės reikalas. Ir tai nepraeis jų gyvenime taip lengvai.
Rinkejai, 2019-08-07
Tikime,kad ši bjauri situacija išsispręs, o tikrieji aferistai bus nubausti ir priversti pabaigti pradėtus darbus.Visiems,taip džiaugsmingai ūbaujantiems apie mero nuvertimą, galiu palinkėti tik atsipalaiduoti ir džiaugtis puikia likusia vasara. Merui linkime stiprybės,nepasiduokite ir dirbkite savo darbą.
To už, 2019-08-08
Jei nežinote situacijos tai susilaikykite nuo melagingų komentarų ir neginkite dabartinio mero. Rusijos projekto taisyti dabartiniam merui nereikėjo ir visų kitų projektų. Tegul neverkšlena ten kur nereikia, o dirba kas priklauso.
, 2019-08-08
Nežinau, kas ta rinkėja, bet jai pritariu. Nes dėl kito stadiono irbuvusio mero priddarytų klaidų ir skolų dėl bendru su Rusija projektu meras S.Mockevičius neskundę, nesigilinėjo o tvarkė ano klaidas. Kai busė kad3ncijos turi tvarkyti klaidas, tiesioginiam darbui laikas ribojamas. O kai dar sukčiai įsijungia , ir piktybiški žmonės, tada visai liudna.
To rinkejai, 2019-08-07
Ar čia kartais ne ta rinkėja rašo, kur kartu gyvena, nes kiti rinkėjai jau tikrai taip apie merą negalvoja. Tiesiog užjaučiam šią rinkėja.... ir gailimės, kad patikėjom juo.
Žiniai visiems, 2019-08-07
Atminkit, merui labai nepatinka negražūs komentarai apie jį. Nes jis gi meras ir negalima blogai apie jį rašyti.... Gal jau dabar supras,kad jis nesugeba nieko ir nulenks ta savo galvą fotografuodamasis.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook