Komentarai


Ne kas ir ta opozicija, 2019-08-12
Ir ką jau opozicija pasiūlys? Nebent Juzeną į Rekešienės vietą, o daugiau irgi neturi žmonių. Jurevičius nelabai kur eis dėl amžiaus. Kiti Susikopromitavę moraliai arba nepajėgūs. Blogiausia, kad daugumai atrodo, kad turetį valdžią tai tureti savos chebros komandą savo reikalams spręsti. Ir žmonės Jurbarko bjaurūs, niekada jiems nebus gerai.
TOPkorupcija, 2019-08-12
Galima lazintis, kuri byla bus pimiau baigta, masiuliaus brendzio dezutes, ar sita. Antroji pradeta gerokai veliau, bet ar tai yra lemiama salyga baigti irgi veliau?
Apžvalginkas, 2019-08-11
Šioje situacijoje laimi liberalai. Vienareikšmiai, jei tik nepersistegs. Nes nieko jau daryti nebereikia, viskas toliau vyks jiems palankia kryptimi net nieko nedarant. Seimo rinkimuose be problemų laimės Juška, nes nelieka konkurentų. Bus tik statistai. Sekančiuose rinkimuose į tarybą liberalai gaus daug vietų ir mero taip pat. Skirmis būtų labai naivus, jei manytų, kad trečia kartą bus išrinktas. Konservatorių Rybakovui irgi jokių net minimalių šansų jau nebėra.
Na , 2019-08-12
Nesuprantama čia, kas ko laukia. Bet jei laukia, tai matyt yra ko
oi laukiam laukiam, 2019-08-12
mes gražuolio laukiam! Jaunų mergų savivaldybėje dabar nors vežimu vežk. Saugokis, Godute, ne vienai reikės kudlas nupešti
Aha, 2019-08-11
Va ir paaiškėjo, kas ko siekia - pirmalaikių rinkimų. Juškius bijo pramaut Seimo rinkimus, žino, kad jo nerinks, o vietikės tai reikia verkiant. Abiems su godute. planas chuliganas - nuverst Skirmį. Kol buvo terą, jis jautėsi kaip už miro, bet ją pašalino tų pačių koncervų rankomis. Kelias laisvas - būkit pasvekinti, ponai...
šiaip, 2019-08-11
nesvarbu, kas valdžioje, nesvarbu personalijos. Realiai po tokios įvykio visos viršūnės turi trauktis iš pareigų ir prisiimti atsakomybę. Administracija vienareikšmiškai. Be abejonių ir meras su vicemeru.
Tai kad cia anokia retenybe!, 2019-08-12
Jei domites bent kiek Lietuva, o ne vien cigareciu kainomis ar pan., tai panasiu istorijikiu pilna ir kasmet. Sulaike, tyre tyre, teise, nuteise, apeliacijos kasacijos, dar kai kas, metai keli praejo, atsirado nauju sulaikymu, ir senaja byla visi pamirso, o jos veikejai- IR VEL KANDIDATAI DEPUTATAI! O beje, sako, kad kazkas Tauragejd susinervavo del viso sito uzsukto is Vilniaus reikaliuko...
Nu čto dzebiy, 2019-08-10
Priechaly?
Rimciau sneket, 2019-08-10
Sitie sudo gabalai vazinejantys su naujais lexus apsipyzdine is visu kampu .tegulnisgaruoja is jurbarko .kaip rytinys rukas.duxu gabalai.tiek skirmis tiek teta bei rybke
Jei dar, 2019-08-10
Jei dar nenusipirko, tai nusipirks.... nes jo šūkis "mes jūsų pusėje"....mes jam atlyginimą gi mokame, o projektai matot kaip gerai eina.....
o tai, 2019-08-10
Rybakovas lexusos nenusipirko?
Ką tu čia pisisapnavai?, 2019-08-10
Kuris iš tavo paminėtųjų važinėja su lexus?
Prametė šansą, 2019-08-10
Reikėjo nebalsuoti už Rekešienės paskyrimą gegužės pabaigoje. Todėl dabar ir turi mėšlo krūvą. O kadangi meras mūru stojo už Rekešienės paskyrimą tai turi dabar prisiimti ir visą atsakomybę. Nieko asmeniško Skirmantai bet pripažink, susimovei. O čia kaip minų lauke, taip suklysti gali tik 1 kartą.
Jonas, 2019-08-09
Jei protingai galvoti, tai išeitis tik viena- pirmalaikiai rinkimai. Žmonės jau smegenyse bus truputį prasifiltravę savo nuomones.
Jooo, 2019-08-11
.jei dar kazoku Jurbarke like,tai antoske y merus,o jo chiole y vice...
Hm,, 2019-08-11
o iš ko rinkti, nebent iš socialinio būsto gyventojų. Visi padoresni ir mąsantys žmonės jau seniai evakuavosi iš "rojaus trijų upių santakoje"
Kas blogiausia, tai yra tai, kad , 2019-08-09
Nėra į ką keisti. Taryboje- vieni jau turi savo verslus ir į postus neis. Tai čia tie, kurie galėtų. Lieka nupezę pensininkai, kurie eitų bet kur, nors beeidami gali pamiršti ko ir kur eina. Ir dar lieka visokio plauko pliurpalių, kurie iš neturėjimo ką veikti ir niekur nepritapimo, nes nieko nesugeba, valkiojasi palaidi ir eis į bet kokį postą.
jo, 2019-08-10
Gaunasi turgus.
Žodziu, 2019-08-09
Turime žopą
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook