Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Gaila, 2019-09-21
Labiausia gaila mažiausio vaiko, jam gi į mokyklą eit reikės, o mokyklose vaikai žiaurūs ir patyčios baisios. Siūlyčiau tėvui susirinkt vaikus ir kelt į kitą miestą,o mamai gal suteikit paskutini šansą ir pasiimkit kartu,nes kitaip jai bus šakės. Bet ILONA, turi suprast, kad partija ir alfonsai jau užmirštis. Kelkis stokis ir eik dirbt kad ir i maksimą,jei dar nori šeimą susigrąžint.
Tai kaip vaikai nebus ziaurus, 2019-09-22
Jeigu cia ir po kitais straipsniais komentuojantys ju tevai tyciojasi taip,kad maza neatrodo. Patycios po publikacijomis- musu miestelio keliolikos zmoniu laisvalaikio leidimo budas,ju issikrovimas anonimiskai.O i akis susitike sypsosi ir vaizduoja draugus. Todel ir auga tokie ju vaikai- gyvenantys patyciomis
Gauta, 2019-09-21
Pamoka, bet ar bus ji išmokta? Jeigu vairavo su tiek promilių, tai su mažesniu kiekiu gali jau būti įprotis. Linkiu priimti sprendimą pkisti įročius.
UŽUOJAUTA, 2019-09-21
Užjaučiu Pocienės šeimos narius . Jiems tikrai nemalonu dėl mamos klaidų .
Direktoriau,, 2019-09-20
Nėra ko laukt, tie grįžę po alaus gėrimo šventės vokietijoje tikrai nieko nenuspręs. Atleisk kuo greičiau ir leisk moteriai pradėt gyventi naują gyvenimą. Važiuok tu Ilūna greičiau iš čia kol dar visai tavęs nebuvaliojo partija ir spauda. Bandyk susigrąžinti ką praradai dėl partijos ir veškis vaiką ir vyrą velniop iš čia. Tik tai tave išgelbės, bet tikrai ne alfonsas iš Alytaus.
> Jo, 2019-09-21
Juokiasi puodas, kad katilas juodas... Susiskaičiuokit savo klaidas, raštingasis.
Jo,, 2019-09-21
kol tokie beraščiai,kaip "Direktoriau" ir "geras komentaras patiko" komentuoja,o tokie patys it renką valdžią,tai valdžia išrenkama dar ir per gera.
geras komentaras patiko, 2019-09-21
alfonsas sulaukes 50 metu atvyko Jurbarka gelbeti raudonieji genai suveikev
Bet, 2019-09-20
Žinot gaila, kad taip atsitiko, bet visuomenė dabar stebės vaiko teisių darbą ir pažiūrėsim kaip ši istorija baiksis. Vaikas nekaltas, bet turi būt pas tėvą, kol motina išsiblaivys nuo visko.
Ilona, 2019-09-20
Tiesiog apmastyk viską ir gal suprasi. Ir jei suprasi, nereikės nei vaistų kartu su alkoholiu. Buvai tokia faina moteris, bet kodėl taip sugedai. Gal dabar nusileisi ir prisiminsi kiek kartų elgeisi bandos vedama ir kiek blogo rajonui pridarei.....
Vietos socdemai, 2019-09-20
po Apokalipsės raitelių kanompom... O meras su socdemų vadu skripkele groja.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook