Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


nuomonė, 2019-10-16
Kaip advokatas - labai jau šiaip sau, trūksta kompetencijos. Na, o kaip politikas - dar liūdniau, savo nuomonės neturi, žmonės iš skyriaus bėga (Liudmila ir kiti aktyvesni), viešojoje erdvėje nesimato nei trupučio. Apie tokią opoziciją galima tik pasvajoti.
nuliai, 2019-10-17
jūs numarinkit, o mes eisime į rinkimus, kad iš numirusių prikelti? Tai gal jūs neikit.
Nuomone tu nuomone, 2019-10-16
Liudmila kompetencija,pabėgo? Išdaviko etiketė su darbo partija ir socdarbiete . Moralinė vertybė išdavystė? Turėkit konservai ją ir džiaukitės. Kur tik pakalbi apie politiką- visi tokiais žodžiais deda, kad kartoti nesinori. Gera merui ir socdemams su konservais. Tie ir giria. Tfu, bliamba nuo tokių vertybių.
nuomonė, 2019-10-16
Dažniausiai čia ir rašinėja NULIAI. Tai burkitės į komitetus ir t.t. Eikit į rinkimus. Jūs visi čia pilni idėjų !. Kelkit Jurbarką iš numirusių.
Pritariu šiai nuomonei, 2019-10-16
Pasipūtęs, pats nuo savęs užsikaifafęs. Nulis.
burkitės į ką norit, , 2019-10-16
bet tas Jurbarkas atrodo kaip pamestinukas. Kadrus reikia keisti, gėda toks miesto seniūnas Vingių Jonas.
o, 2019-10-17
kuris ten pilna vieta? Iš kurios partijos?
Norim, 2019-10-16
Visur konservai vingių jonai. Vicemeras ką nuveikė per pusmetį, spaudoj paskelbė tris kartus kaip konservai balsavo? Tuščia vieta, tik važinėjimas į įmones, seniūnijas, med. punktus. Apskambinau med. punktus - nebuvo, nematė... Bet jie "JŪSŲ PUSĖJE"
Teisingumui, 2019-10-15
Jei savivaldybė būtų pakankamai protinga ir pajėgi, seniausiai būtų pasiekusi kompromisus ir išlošusi itin daug iš vėjo energetikos. Deja, plepalų daug, o rezultatas - niekinis.
Įdomu, 2019-10-15
Kokie kvailiai už juos balsavo, kad pateko į tarybą. Su šitais net ant vieno lauko nešikčiau.!
Tikrai, 2019-10-16
Už tokius balsavo konservai ir socdemai, gerai, kad STT perbalsavo ir nuėmė korupcionierius. Žodžiu atėmė balsus iš balsavusių už konservus ir socdemus. Stoškus privers laikytis įstatymų ir sustabdys postų dalybas ir teisinį neraštingumą
paaiškinimas, 2019-10-15
Teisingumo dėlei, tai reiktų paminėti, kad dabartinei opozicijai dirbant valdančiojoje daugumoje buvo palaimintas planas, kuris leidžia statyti vėjo jėgaines Skirsnemunėje, tai čia tie lozungai, kad gins bendruomenių interesus kiek keistai skamba. O prisiėmus į gretas stoškų, tai garso bus daug, o rezultato jokio.
Aiškintojau, 2019-10-16
Specialusis planas neledžia tokio galingumo statyti. Neskaitę plano prisipolitikavo. Taryba priėmė spredimą rengti naują prieš du mėnesius. Kokį parengs, Taryba patvirtins - tada statys kokias bus leista.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook