Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Eilinis, 2019-10-24
Va taip. Didelis darbo krūvis! Gal čia meras turi omenyje, kad ne visose šventėse spėja sudalyvauti? Juk reikia su kokio miestelio vėliava nusifotografuoti, paskui dar su kokiu seimo nariu ar šiaip TV "žvaigžde"... O kur dar visokios veltėdžių delegacijos... Maždaug, jūs visi eiliniai, pasispauskit, pataupykit, šiuo metu, matote, nėra jokių galimybių, nes savivaldybė skendi skolose... Gal jau laikas TĘSTI PRADĖTUS DARBUS ?! Kol kas ryškus "pravalas".
sustokit, 2019-10-24
Gal sustosit vienąkart steigti naujus etatus? Jūs manot, kad žmonės nesupranta , kam ta vieta? Juodaičiui.
Jo, 2019-10-24
Tai kad rašyta, jog jis jau ten dirba. Ar negalėtų žurnalistai pasidomėt?
Oho, 2019-10-24
Nejaugi, negali būti!
Vaje vaje..., 2019-10-23
Perskaičius straipsnį baisu darosi, kaip švaistomos rajono biudžeto lėšos. Jurbarkas tuščias.Gyventojų kasmet mažėja. Įdomu, kam tas sekretoriatas reikalingas jei nesusitvarko su užduotimis ir nedirba, kaip numatyta nuostatuose. Merui ir Tarybos nariams reikėtų rimtai pagalvoti ne tik apie šio posto panaikinimą, bet ir sekretoriato darbuotojų teisinę atsakomybę. Šlykštus pasiūlymas, o dar šlykštesnis 13 -os rajono Tarybos narių balsavimas. Gėda ...
Jeigu, 2019-10-23
Jeigu panaikina sekretoriatą, tai TT atstovai palieka daugumą. O tada vėl naujas valdžios chaosas.
Rinkėjas, 2019-10-23
Perskaičiau straipsnį ir eilinį kartą įsitikinau, kad pati konstruktyviausia nuomonė yra G. Stoškaus. Kam iš viso reikalingas šis sekretoriatas? Gyventojų skaičius mažėja, Jurbarkas pustuštis, valdymo reikalus tvarkyti yra vieni juokai. Sekretoriatas buvo įkurtas, kad koalicijos partneriai turėtų darbo vietas. Štai ir visa paslaptis.
Klausimas, 2019-10-24
O kas ten su vaikų teisėmis buvo, stoškau? :)
Rajonas, 2019-10-23
Gal kas žinote atvejį, kad tarybos narys G. Stoškus būtų pasiūlęs mūsų rajonui kenksmingą sprendimą.Su Dainių smarve kovojo, nebaigto stadiono aferas paviešino ir dar daug kitų negerovių iškėlė į viešumą. Kad dar daugiau tokių pilietiškų tarybos narių būtų, tai ir Jurbarkas taptų visai kitoks.
Rinkejai, 2019-10-23
Stoškus reikalingas kad šviesa tyrėrų apie ką rašyt. Kas daugiau tiek ibtrigų prigalvos nutaisęs rimtą veidą?
tusčias Jurbarkas, 2019-10-23
miestas kaip išmiręs, baikit simuliuoti darbą. Prirenka visokių nevykėlių, todėl dejuoja darbo krūviu.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook