Komentarai


Nuomonė, 2020-01-10
Blogiausia yra tai, kad tarybos nariai toleruoja tokius mero pasisakymus, netaiko etikos taisyklių laikymosi mero atzvilgiu. O kad meras pušį gaudo visais atžvilgiais, tai jau seniai nieko nestebina. Laukiu kada ateis diena, kai pradės specialistus ar kitus vadovus atleidinėti visai iš lempos. Nes jie nevykdo ar nesupranta jo globalinės- totalinės tarpplanetinės valdymo ir reformavimo koncepsijos. Supratot ką nors? Ir aš ne. Bet JIS supranta! Dieve, laimink Jurbarką!
Perskaičiau visą straipsnį. , 2020-01-10
Meras viešai pareiškė, kad švietimo skyriaus vedėja, apie mokyklų situaciją Jurbarke mažai ką supranta ir tai jai matyt nerūpi. Kaip suprantu tai viešai pareikštas nepasitikėjimas labai svarbaus savivaldybės administracijos skyriaus vadove. Po tokio pareiškimo turėtų sekti atstatydinimas, jei tai tiesa, arba teismas dėl garbės ir orumo įžeidimo, jei tai netiesa.
Gaila, kas, 2020-01-08
Skaitant Šviesos straipsnius, eilinį kartą tenka nusivilti mūsų valdžios nekompetencija. Kur pažvelgsi tik piaras, tuštybių puikavimasis renginiuose ir politikavimas, tuščių pažadų dalinimas rinkėjams. Vėliau,kai reikia tuos neapgalvotus pažadus vykdyti, jie numetami specialistams. O šie nors ir suprasdami valdzios durnumą ir pataikavimą rinkėjams bando, kažką sulipdyti. Nors ir patys žino kad bus pravalas. Na bet pas mus meras ir vicemeras Saiamonai, jie viską žino!
Eilinis, 2020-01-08
Paskaičius straipsnį graudu pasidarė. Viena slapukauja, merui kaip visada kitų pasiūlymai blogi, tarybos nariai kalti... O visas Jurbarkas "žino", kas bus rugsėjį. Viena jau net karūną matuojasi... Nori moteriškė būti ne direktore, o valdove. Kad tik neliktų prie suskilusios geldos...
Anita, 2020-01-09
Seime yra Ramūnas ir Agnė, o mūsų savivaldybėje Skirmantas ir Liudmila. O vedėja, pasirodo, nieko nenutuokia, nes nežino gandų, įtakingų jurbarkiečių nuomonių. Norėtųsi paklausti mero, kaip jis nustatė, kuri progimnazija gera, kodėl ji tokia gera?
***, 2020-01-08
Politikai siekia,kad tinklo pertvarką užbaigtų patys žmonės,savo pasirinkimais.Tendencija jau ir dabar aiški....
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook