Komentarai


nusikalstamas trenerio aplaidumas!, 2020-02-18
apie tą būsimą kalėjimo kamštį smurtautoją net nekalbu, bet treneris privalo užtikrint vaikų saugumą ir suteikt pagalbą, jei tokie incidentai įvyksta.
Brangios “supermamytės”, 2020-02-14
Gal truputį apie save pagalvokit. Vedat vaikus ne į šaškių ar piešimo būrelį, nes norit kad ir jūsų nupiepėlis būtų “kietas”. Tai ko tikitės jėgos sporto būreliuose? Bus traumų, bus ašarų, tai užprogramuota, jei ištvers, bus kietas, kaip jūs ir norėjote.
Gal tu žmogau, 2020-02-17
Pas psichiatrą užsirašyk, su tokiais žodžiais, keiksmais, matyt kad savo laiku daužta galvelė...o pats stebiesi kad vaikai smurtauja. Kaip kitaip bus jei tu taip viešoje vietoje keikiesi, diskutuoti nemoki. Va tokių tėvų vaikai ir šunų keliais nueina.
To atsakymas, 2020-02-17
Debile, skaityk dar kartą: "Jis puolė Domą iš pasalų – keliu trenkė per krūtinę, alkūnėmis daužė į nugarą, taip pat kliuvo smūgis į galvą kumščiu". IŠ PASALŲ, supranti, pusproti? NE TRENIRUOTĖJE, bet RŪBINĖJE... Ar skiri treniruotę nuo chuliganizmo? Šachmatus žaist jam, blin... Kai pats gatvėj gausi su buteliu per galvą iš nugaros, tai gal suprasi, kad čia ne apie "nupiepėlius" mamyčių sūnelius kalbama...
Atsakymas, 2020-02-17
Išmok skaityti ir suvokti perskaitytą tekstą. Kalba ne apie normalumą kai gaunamos traumos, kalba apie tai kad einant į tokius būrelius, kur mokomasi kovinių sporto visada yra rizika gauti traumas. Manau, kad į tokias sporto šakas turi eiti stiprūs tiek fiziškai tiek morališkai pasirengę asmenys. Nupiepėliai supermamyčių sū eliai geriau rinktūsi šokius, šachmatus, dainavimą chore, baletą.
To Brangios "supermamytės"???, 2020-02-17
Tu visiškas debilas/-ė???? Čia normalu yra šonkaulius sulaužyti??? Iš kiek kertam, kad tavo vaikas ten būtų gulėjęs, tai jau ir pareiškimas policijai būtų parašytas? Iš kur jūs atsirandat, tokie puspročiai?? Gyvuliai vaikai pavyzdį atsineša iš gyvulių tėvų... Pala, čia gal komentatorius/-ė yra iš Icikevičių giminės, kur norma yra silpnesnius mušti?
straipsnyje yra VISKAS, 2020-02-15
ir trenerio, ir policijos, ir visos kitos pozicijos. Tikr skaityti reikia mokėti.
Nemanau, 2020-02-14
Kad treneris mate gulinti vaika ir nesuteikė pagalbos, tada jau butų kita kalba del trenerio kompetencijos. Kita vertus straipsnyje nera trenerio komentaro, tik mamytes pozicija.
neprieko supermamytės, 2020-02-14
ne šaškių tai ne šakių, bvet rasti gulinti ant žolės????Suprantu, kad tokiame sporte gali visaip nutikti, bet treneris negalėjo palikti jo vieno jei taip nutiko.
, 2020-02-14
labai tikiuosi, kad Jūs, pone/ponia, neturite vaikų. Viskas, ką eina suprasti iš to žodžių kratinio, kad Jūsų mentalitetas yra visiškai asocialus.
Tai čia kaip ir norma,, 2020-02-14
kad po pirmojo susipažinimo su klubu jau reikia gultis ligoninėn?
sis , 2020-02-14
sitas klubas taip nuskamba ne pirmas kartas pagyima jiem kaejimo kamsciu klubas
Hm,, 2020-02-14
tai ką veikia tokie treneriai,jei treniruočių metųu įvyksta tokie dalykai? Atimti trenerio licenziją tegul eina gatvių šluot. Ten ruošiami klientai kalėjimams
Prakeiksmas, 2020-02-14
Kažkoks prakeiksmas uždėtas ant šito klubo
Cha cha cha’, 2020-02-14
Medali “panteros” treneriui uz tokius aukletinius
???, 2020-02-14
Čia kas Jurbarke,kaulų laužytojų klubas ar būsimų esesininkų būrelis ?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook