Komentarai


Kas laukia toliau, 2020-02-18
Iš komentarų matosi, kad užaugo karta, kuri įprato gyventi kitų sąskaita- gauti socialinius būstus, nemokamus maitinimus, pašalpas, paramas, socialinius darbuotojus. O patys taip ir nesugebėjo įgyti socialinių įgūdžių ir dar toliau dauginasi. Kas bus iš jų užaugusios kartos sunku prognozuoti, nes jie įprato, kad už juos turi kažkas padaryti.
gyventi kitų sąskaita, 2020-02-18
labai mėgsta ir su socialiniais įgūdžiais;)
nu, 2020-02-18
nu jai treneriai buve banditai,tai tokios ten ir treniruotes
Nuomone, 2020-02-18
Ar jums neatrodo, kad smurto apraiškų kilmė ne ten kur ieškoma? Tampa įprasta kaltinti trenerius, mokytojus, merus, bet ne save pačius, juk smurtaujanys vaikai yra jūsų ir jūsų šeimos auklėjimo atspindys. Kaip elgiatės jūs, taip elgiasi jūsų vaikai. Perskaičius komentarus matome riebiais keiksmažodžiais viešoje erdvėje besikeikiančius tevus! Atsigręžkite į save gerbiamieji ir neieškokit kaltų kitur, pradėkite nuo savo šeimų etikos, pagarbos artimam.
Kalusimui, 2020-02-18
nu labai 'aukštas' intelektas;)
Nepanašu,, 2020-02-18
tamsta panašu, kad apie mokesčius nelabai gaudaisi, todėl nesupranti, kad mokesčių nemokančių nėra
Kalusimas, 2020-02-18
Nu kaip jums gali padėti ta “armija visuomenės tarnų”? Už rankyčių jusų vaikus turi vedžioti? O jus pačius kaip paveikti, kad suprastumėte, kad jusu vaikai yra jusu rupestis. Aš nezinau kaip jums išaiškinti, kai jusų intelektas ir isprusimas žemiau vidutinio ?
To Kaltink, 2020-02-18
Nepanašu,kad tamsta tuos mokescius mokate. Paprastai tokie dejuotojai iš viso mokesčių nepripažįsta
kaltinkit tik save, 2020-02-18
ir nieko nejudinkit.:) Tai kam mes mokesčius mokam ir išlaikom armiją visuomenės "tarnų"?
Kraštietis, 2020-02-18
O kodėl Jurbarko policija su nepilnamečiais nedirba? Per metinį ataskaitos pristatymą Dumčius gyrė kažkokį bendruomenės pareigūną, kad jis dirba su vaikais veda visokius renginius ir t. t. Bet kažkaip nesimato jokio rezultato, Jurbarkas jau nebe pirmą kartą garsėja nepilnamečių žiaurumu. Toks vaizdas, kad Jurbarko policija visai nekontroliuoja nusikalstamumo. Labai gaila, kad Jurbarko policija bejėgė.
Vaidas, 2020-02-18
Dirba vienas pareigunas. Cia tau ir atsakymas.
buduliai budulius daugina, 2020-02-18
ir jaučiasi "tiršti"; deja, tokių daug Jurbarke. Treneris irgi panašaus mentaliteto...
o treneriui???, 2020-02-18
jam irgi reikia kelti bylą dėl pagalbos nesuteikimo ir atsainaus požiūrio į smurtautojus. Jis privalo užtikrint vaikų saugumą treniruotėse.
Jo,, 2020-02-18
rajonas degraduoja,pradedant nuo savivaldybės ir baigiant tokiais klubais,kurių treneriai negalėtų dirbti net su paršais,o dirba su vaikais
., 2020-02-17
pileckai pileckai...
Palikit, 2020-02-18
Jūs tą Pilecką ramybėje. Teisingai jis rašo ir naujų gerų rubrikų įvedė apie Lietuvos istoriją, taip kad su Pilecku tikrai viskas gerai. Na o kam nepatinka tiriamoji žurnalistika, ypač kai joje paliečiamos jautrios temos apie stadiono didžiojo statytojo nuopelnus tai jau čia jų pačių bėdod bėdeles ir jokie Karlai nepadės.
šlubas vokietis, 2020-02-17
ar ne laikas skelbti nepaprastąją padėtį Jurbarke? Valdžia tai nebesusitvarko. Greit išgirsim, kad dešimtmetis merui dantis išmušė...
Patirtis, 2020-02-17
Baisu. Prieš kelis metus, mano 8 sūnus lankė šį klubą. Vienos treniruotės metu vyresnis vaikas jį užsidarė persirengimo kambarį grasino sumušti. Vaiką radau verkiantį ir maldaujantį daugiau čia nevesti. Labai trūko drausmės, vaikai keikėsi, neklausė. O treneris tylėdavo. Manau, kad treneris yra per skystas dirbti su vaikais, paaugliais.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook