Komentarai


Pagarba, 2020-02-24
Ritutei! Šaunuolė,jos dėka eina suprasti kokią "kompetetingą" valdžią savo rajone turim. Ačiū už atvertas akis!
Na , 2020-02-20
Turbūt vicemeras geriausiai žino vaikų švietimo problemas ir tvarkas, tuoj paaiškins, kad "Mes Jūsų pusėje" ir balsavome už tą tvarką lapkričio mėnesį, bet nepykit nelaibai susigaudėm, nes vienų koncervų užaugę, kiti neturim ir bendrai mums ne tas rūpi, tik rimkimai..... tai šnekam kas jums patinka....
O taip!, 2020-02-21
Musu vicmeris jega, sneka, cepsi visada. Ir jis musu puseje... Juokingiausia kaip jis rengiasi rinkimams ir smagiausia kad ju tikrai nelaimes!
Mama, 2020-02-20
Ar gerai jaučiasi socialinių reikalų komiteto pirminikė priėmusi tą tvalką lapkričio mėnesį, kur ministerija ir kita institucija išjuokė ant visos respublikos šitą vadovų nekompetenciją. O didžiausia gėda, kad meras dar paprašė ministerijos paaiškinti, tai ką ar jūsų teisininkai ir pats būdamas teisininkas nemokate teisės aktų skaityt, jei paprasti žmonės jau suprato kas įstatyme prašyta. GĖDA
Nu bet tai kai kietai , 2020-02-20
meras užsiklausė ministerijos ir gavo į nosį. Ar vistiek dat tamstai ne laikas smuikuot prie bažnyčios???
Pasiūlymas, 2020-02-19
Gal jau nebeleiskim valdžiai spręsti savivaldos klausimų. Gal geriau tegul jie turizmu užsiima. Galėtų abudu su smuikeliu, su triūba turistus į Jurbarką kviesti voverių stadioną apžiūrėti. Dar gal kokios užpiltinės sugalvotų pavadintų ją “voverine”. Tiktu ir buves voverinių prižiūrėtojas, galėtų voverinę turistams pilstyti, nes iš tuščio į kiaurą jam pilstyti puikiai sekėsi.
Tai ką, 2020-02-20
Laido riteriai, dergiamės iš peties,ar ne? Nelaimingi,neturintys ką veikti, svajojantys,kaip daug gauti,bet nieko neduoti? Jau nuo seno žmonės,atvažiavę gyventi į Jurbarką,pastebėdavo,kad vietiniai ypač mėgėjai pilti pamazgas vieni ant kitų. Dabar užaugo jų vaikai -tokie patys
Oi, 2020-02-19
Tai kaip dabar bus pats meras užsiklausė ministerijos ir gavo į nosį. Nors visuomenė jau žinojo, kad valdžia blogai elgiasi, bet gi jie teisūs visada. Nors ne tik ministerija bet ir kita institucija žmonėms buvo pasakę, kad jurbarko valdžia nesilaiko įstatymo. Gal vėl meras su vicemeru ir socialinių reikalų komiteto pirmininke aiškins kad jie nieko nežinojo ir yra teisūs. Gėda tokiai valdžiai.
Pasakykit, 2020-02-19
Kada baigsis šios valdžios nekompetencijos triada? Nu negi jau neina suvaldyti situacijos? Ar nėra nei vyriausybės atstovo, teismo, negi negalima atstatydinti šių nevykėlių. Gėda jau visoj Respublikoj.
Reikia pripažinti, 2020-02-19
Kad Šviesos korespondentai moka dirbti. Tiek įdomių, užslėptų temų atranda. Net kartais nepagalvosi, kad taip galėjo būti. Puiki tiriamoji žurnalistika!
Taip, 2020-02-20
Ši moteris ir dar kelios kilo į kovą su ta neteisybę ir įstatymų laužytojais kovot. Ji daug padarė ir daug ką išsiaiškino, dėka aukštesnio lygio institucijų, bet vietiniams bukiams nedaeina. Jie netiki savo visuomene, kuri moka skaityti įstatymus, o prašo net ne įstatymų leidėjų, bet ministerijos išaiškinimo ir gavo į nosį.
nesutinku, 2020-02-19
kiek suptantu tai moteris viena viską padarė
Lina, 2020-02-19
Nuostabus žmogus, pažįstu šią moterį asmeniškai. daugiau tokių iniciatyvių žmonių mūsų rajone, gal pagaliau pakiltume iš ekonominio dugno.... Ką baigę mūsų savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojai, kai žmonės iš paprastų mirtingųjų tarpo turi į jų nuveiktus darbus baksnot???
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook