Komentarai


Mokinukas, 2020-03-03
Kas dėl pačių mokyklų (pastatų), tai geresnė yra Vytauto Didžiojo progimnazija: ji yra naujesnė, turi puikų sporto aikštyną ir yra gražesnėje, geresnėje vietoje - arčiau geografinio miesto centro. Tuo tarpu Naujamiesčio progimnazija yra senesnė, be aikštyno, pačiame miesto pakraštyje, beveik laukuose...
Ai, tai, 2020-03-04
Aikštynas yra, juk voveriukai pastatė, aktai pasirašyti kaip suprantu ir pinigai sumokėti, gal miražas, nesimato Jums? ;)
JO, 2020-03-02
Pagal piešiamą scenarijų atrodo, kad bus naujas darinys. Tokiu atveju turėtų visi darbuotojai, įskaitant ir administraciją, gauti ,, lapukus". Su direktoriumi viskas lyg tai ir aišku, turės būti konkursas. O su kitais darbuotojais neaišku, pagal kokius kriterijus bus priimami?
Tai jo, 2020-03-02
Tik „lapukus" turėtų gauti absoliučiai visi, abiejų progimnazijų, darbuotojai, direktoriai. Iš to kiek skelbiama informacijos, atrodo, jog tiesiog sąmoningai ieškoma būdų kaip Vytauto Didžiojo progimnaziją sunaikinti. Labai gaila... Tikrai Jurbarke jau ne šventes švęsti...
sporto centra sujungti, 2020-02-29
rekia su verslo centru,kam ta ispusta administracija sporto vadybos nera, infrastruktura neisnaudojama tinkamai,nera gero lygio turnyru ir tt.
Jeigu tu debilas tai tau nesamone, 2020-03-07
visada ,ne tavo pinigus i ora leidzia.
Jeigu tu debilas tai tau nesamone, 2020-03-07
visada ,ne tavo pinigus i ora leidzia.
sfgfh, 2020-03-02
pilnatis? Kad tokias nesąmones rašote?
Direktorius, 2020-02-29
sako, kad pernalyg skubotas sprendimas. Aš manau kitaip, manau, kad rimtų pokyčių toje mokykloje reikėjo seniai. Su mokytojais ten viskas gerai, ypač žinant, kaip jiems tenka dirbti. Su administracija, mano manymu, lygiai taip pat seniai yra negerai.
taigi, 2020-02-29
pertvarkos būdas visiškai aiškiai įvardintas - naujas juridinis asmuo. Dabar jau taip, pavaduotojos klausimas nebėra esminis. Čia tik viena iš pasekmės priežasčių. Nemaišykim šitų dalykų.
***, 2020-03-01
Ir mokytojai nevisi bus reikalingi.tuo labiau,kad kai kurie save ir neįsivaizdavo save dirbsiančius pas konkurentus...Tiesiog taisyklė"nesipuikuokime kildami,nes gali būt,kad tuos pačius sutiksim krisdami", pasitvirtino.
Mielieji, 2020-02-28
Jūs diskutuojate apie mokytojus, bet viskas priklauso koks bus mokyklų pertvarkos būdas. Ar prijungimas, ar sujungimas, nuo to ir priklauso mokytojų darbas. Tad nebūkite tokie ramūs. Čia pavaduotojos klausimas nulinis nuo mokyklos pertvarkos būdo.
dėl pavaduotojos, 2020-02-29
Mokytojai, mokyklos Direktorius, Meras žinojo apie šio žmogaus nevaldomą charakterį. Nors kas buvo padaryta kokrečiai be auklėjimo pokalbio ir dejonių. Ne jau nebūvo jokių teisinių priemonių tai sustabdyti??? Ir tas pavaduotojos klausymas yra ne nulinis. ar bus kaip visada Lietuvoje nei atsakomybės, nei bausmės.
Manau, 2020-02-28
Naujoji direktorė greitai pavaduotoją sutvarkys, tą ji puikiai moka :D baigsis arogancija, nervai, nesiskaitymas, neprognozuojamos nuotaikos. O trečiosios mokytojai puikūs, gerai, kad jie liks.
Pikta mama, 2020-03-05
Man tik įdomus vienas faktas, dauguma šneka, kad Naujamiesčio progimnazijoje geriau, bet kas ten geriau? Kad direktorė seka kiekvienos mokytojos darbo minutes, kad nėra visiškai perkamos mokymo priemonės mokytojams ir mokiniams, viską finansuoja mokinių tėvai, kad mano sūnus antri metai negali gauti logopedo pagalbos, nes Ponia direktorė nesugeba išlaikyti surastų specialistų, kad aš kaip mokinio mama net tualetinį popierių turiu pirkti!!! Mere, ATSIMERKIT
sakyčiau, 2020-02-28
seniai buvo aišku ir jungimai buvo ir yra reikalingi. Jungtinės klasės ir panašūs dalykai yra tragedija dėl ko mūsų visų vaikai kenčia. Taip,kad go on!
vida, 2020-02-28
Vienos mokyklos direktorius neatliko ilgai namų darbų nesusitvarkė su savo pavaduotoją, kuri ir privedė iki tokios situacijos su savo arogancija daug daug metų.
Sukluskite, 2020-02-28
Žodžiai ,,sujungimas" ir ,,prijungimas" šiuo atveju labai skiriasi, sukluskite prijungiamos mokyklos darbuotojai.....
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook