Komentarai


Kas atseks, 2020-03-23
Tas kandis dar lėbavo su draugeliais, kuriuos irgi galėjo užkrėsti. Tie savo artimuosius. Gal jau pats laikas susikišti į uodegą tą duomenų apsaugą. Vyksta kova už gyvybes. Valdžia žino kas užsikrėtes. Ar čia ne baudžiamas nusikaltimas neinformuojant žmonių, kas tiksliai turėjo kontaktų su užsikrėtusių. Kiek jie nežinodami suspės užkrėsti kitų?
Adresatas ne tas, 2020-03-24
Dėl duomenų apsaugos manau į Seimo narius reikia kreiptis. Jie priima įstatymus. Čia jau savivaldybės nieko nepadarys.
Sektinas pavyzdys, 2020-03-22
Skelbiama, kad čekų policija antradienį įvykdė kovos su nelegalia prekyba operacija ir iš vienos privačios įmonės sandėlio į šiaurę nuo Prahos esančiame Lovosicės miestelyje konfiskavo 680 tūkst. kaukių ir ventiliatorių. Oficialiai buvo pareikšta, kad buvo imtasi priemonių kovai su nelegalia prekyba medicinos prietaisais.
kas svarbiau?, 2020-03-22
svarbu kad kaba. net nepagalvojau, kad svarbu matyti mero veidą dažnai. Man svarbiau info ką pasako. Komentavęs pastebėtojas labiau mato politiką nei probemą.
Tai, 2020-03-22
Maždaug jaučiam,kas tas pastebėtojas. Ir baikim svaigti nelaimės akivaizdoje,kas ką pasakė,geriau vaikus dabokim,kad nesibūriuotų
Pastebėjimas, 2020-03-22
Apie dezinfekciją turėtų kalbėti ne meras. Tai specialistų kompetencija. Tiesa sakant nesuprantu, kodėl nekalba viešai Sveikatos centro atstovas Jolita Lapėnienė. Ar čia vėl politika, kad tik mero veidas būtų matomas, ar toks eilinis pasitikėjimas, kad esu viską žinantis ir visų profesijų atstovas. Gal tegul daugiau mums pataria savo sričių specialistai, o ne politikai.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook