Komentarai


*, 2020-03-26
Sunkiausiu laiku labai greitai pasimato, kas yra žmogus... O čia net nebuvo reikalo, juk metai tik prasidėjo, biudžetas normalus. Bet tik progai pasitaikius šis vadovas nuėmė nuo žmonių atlyginimus. Nors vyriausybė sakė, kad bet kur galima taupyti, bet ne iš žmonių atlyginimų. Kaip manote, kokiu būdu šis vadovas su tais žmonėmis dirbs toliau, kai ši situacija baigsis? Nejaugi jis galvoja, kad visi pamirš, atleis ir toliau jį palaikys?
Tai, 2020-03-25
Aš dabar nesuprantu, dirba šiuo metu šių įstaigų darbuotojai realiai ar ne? Jei ne,tai ne
Paaiškinu, 2020-03-25
Pagal mero potvarkį nedirba, nors vadovaujasi vyriaudybės nutarimo 207, kuriame nėra prasrovų ar dalinių prastovų, DK Buvo keistas tik privaciam sektoriu išskyrus viesaji sektoriu. Bet mūsų teisininkas pasitare su teisininkai ir dar su viena, kuriai skaitliukai sukasi tik kad jai būtų o ne darbuotojams. Vat ta moteris tikra savanaudė irnerūpi jai jos visos kolegos ir kolegės. GĖDA AURDA IR MERE JUMS, norėsit šventės galėsit vienas gtiriežt, o kitas šokt.
Gal, 2020-03-25
Meras tegul pasižiūri šios dienos panoramą ir supras kokia nesąmonę padarė. Apsiš..... ant visos Respublikos su savo tokiais potvarkiais.
didžiausia gėda, 2020-03-25
buvo mero atsakymas į klausimą, ar valdžios ketvertas solidarizuojasi su prastovon išvarytais darbuotojais. NUmykė beleką, bet nepasakė, ar sau susimažino algas. GĖDA!!!
@, 2020-03-25
Ir vėl Jurbarkas lyderis,tik ne iš gerosios pusės..
Bedarbis, 2020-03-25
Įdomu kodėl įstaigų buhalteriams yra netaikoma dalinė 4–6 val. prastova. Ar tik nebus dovana buhalterių dienai paminėti.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook