Komentarai


Lukučiui, 2020-03-31
Tai kad reabilitologams, psichiatrams ar kitų specialybių (ne terapeutams) negalima dirbti ne pagal licenciją.
Tūpas- netūpam, 2020-03-31
Ačiū už išaiškinimą, dabar supratau, reabilitologams, psichiatrams ar kitų specialybių (ne terapeutams) negalima dirbti ne pagal licenciją. O slaugutėms galima, nes jos turi licenciją.
Tūpam, 2020-03-31
Termometrą paduoti, spaudimą pamatuoti ir slaugytojos pakanka. Ne tam gydytojai reikalingi.
Prastai tada, 2020-03-31
Maniau, kad jie bent termometrą paduoti, kraujospūdį pamatuoti sugeba, pasirodo ne, neišmoko...Tai tada išeitų kad ne terapeutus (psichiatrus reabilitologus ir panš.) į prastovą. Tai tada kas belieka? Paskutinė viltis vet. gydytojai.
Danutè, 2020-03-31
Planinės konsultacijos ir opetaijos neatliekamos visose Lietuvos gydymo įstaigose dėl paskelbto karantino (SAM ministro įsakymu).
Bobutė, 2020-03-31
Na taip, planinės operacijos šiuo metu neatliekamos, bet atliekamos „ekstrinės" t. y. atvejai, kai žmogaus sveikatos sutrikimai kelia grėsmę žmogaus sveikatai ar gyvybei: apendiksai, kaulų lūžiai, traumos ir t.t., ir t.t.
Danute,, 2020-03-31
Esmė ne kieno paliepimu tai nebedaroma. Esmė tame, kad jei tam tikros paslaugos neatliekamos, tai gydytojai lieka laisvi. Bim- bam daro. O karščiavimo klinikoje rašoma nėra kam dirbti...
Dar pastebėjimas, 2020-03-31
Kur ligoninės, pspc vadovų mobilūs telefonai paskelbti? Visų kitū įmonių vadovų, net ir nelabai svarbių šiuo karantino metu, vadovų mobilūs telefonai buvo paskelbti savivaldybės puslapyje. O pačių svarbiausių ligininės ir poliklinikos vadovų- ne. Kodėl? Kad netrukdyti?
Keista, 2020-03-31
Ligoninėje nebeteikiamos planinės ambulatorinės konsultacijos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugos, neatliekamos planinės operacijos. Nejau trūksta medikų? Nemanau.Greičiausiai esami medikai nenori dalyvauti sunkiame darbe, geriau pastovės kur nors pavėsyje, kol lažkaip pasibaigs pandemija. Kam savimi rizikuoti? Pspc taip pat ar trūksta medikų? Nemanau. Bijau, kad “patriotų” nebus daug, deje. Tokia realybė.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook