Komentarai


Praeiviui 2, 2020-05-21
Labai gaila žmogaus, skirstančio vadovus pagal lytį. Kiekvienas direktorius yra unikalus, savitas. O dabartinės gimnazijos direktorės galėtų pavydėti visi ne tik rajono, bet ir šalies pedagogai ( gal tik ne tie žymieji ,,piarininkai"). Didelės sėkmės jums, Vidute, sveikiname su gerais buvusios ir esamos darbovietės rezultatais, džiaugiamės kartu su jumis.
Praeiviui, 2020-05-20
Direktorė Vida Greičiūtė - viena nuostabiausių pedagogių ir mokyklų vadovių. Puiki profesionalė, kuri iš dugno pakėlė Veliuonos gimnaziją. Ir, tikiu, lygiai taip pat gerokai kilstelės ir į vietas sustatys Jurbarko gimnaziją. Ploju jai už drąsą, nes visada atvirai kalba apie problemas ir jų sprendimus.
Praeivis, 2020-05-20
Tai yra nuopelnas ir Jurbarko gimnazijos bendruomenės, bet ir buvusio vadovo A. Januškevčiaus. Kuklaus vadovo, kuris niekada neakcentavo formos, kaip dabartinė vadovė(piaro), o turinį (į gylį, rezultatus, kokybę). Veliuonos gimnazija garsėjo tik savo ,,piarais" Norėjimu įtikti rajono valdžiai. Nieko nėra prieš lyčių lygybę, bet mokykloms( moterims) turėtų vadovauti vyras. Moteris dažniausia vadovauja emocijomis, o vyrai protu.
Praeivi,, 2020-05-20
Tai šiuo metu iš 13 Lietuvos ministrų 12 yra vyrai ir tik viena moteris. Prezidentas taip pat vyras. Ir kas iš to? Ar ta viena moteris savo emocijomis trukdo Lietuvoje sukurti taip vadinamą "gerovės valstybę"?
Seredžiaus mokykla, 2020-05-17
Kartu su kolegomis galime pasidžiaugti ir mes: pagrindinių mokyklų tarpe, kuriose pernai 10 klasę baigė 1-9 dešimtokai, pagal pagrindinio ugdymo pasiekimų rezultatų vidurkį (lietuvių kalbos ir matematikos) respublikoje esame penktoje vietoje. Dėkoju buvusiems mokiniams ir juos mokiusiems mokytojams už parodytas geras žinias. Anot, „Reitingų“, esame progresyvių mokyklų tarpe.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook