Komentarai


NUOMONĖ, 2020-05-22
Prieš gamtą padarytas nusikaltimas .Įdomu kas davė tokį nemokšišką pavedimą ? Jei neturi žinių , niekas netrukdo pasiklausti . Duoti nurodymą iš medžių padaryti įkastus rastus , turi būti riboto mastymo žmogus .Manau , kad garbės seniūnijai tikrai nedaro .
nuomonei, 2020-05-22
rašai- padarytas nusikaltimas. Ar tu teisėja kad sprendi.
Faktas, 2020-05-21
Nuolatos kyla klausimai dėl "per daug" nugenėtų medžių. Jurbarke, kas dešimtmetį būdavo tokios audros dėl Dariaus ir Girėno g. taip nugenėtų liepų. Po poros metų laja atauga, niekas nebesipiktina, visiems tinka. Ir tai jau 50 metų. Matyt, žmonės pamiršta, kad medis ataugina šakas, arba čia piktinasi jaunoji karta, kuri to nežino :)
Tai aišku, 2020-05-21
Čia tokie nevykėliai ir neišmanėliai kaip Mindaugas Janušonis komentuoja. Visazinis blyn. Savo rankomis nieko medarės ir supratimo neturintis proto knisėjas visur spapa kisa kur nifiga nesupranta.
Algis Užpakaliui, 2020-05-20
Atsiprašant tokių specialistų tik Lietuvoje rasi. Juk taip nuniokotam medžiui kamieno puvinys granatuotas, nes tokios zaizdos nebeužgys be pasekmių. Be to labai nusilpsta medis. Suomijoje nemačiau taip niokojamų medžių, nors Helsinkyje pvz. liepų daug. Ten pašalina šakeles kol jos jaunos, kad augdamos netrukdytų. Kvalifikuoti genėtojai sugeba numatyt į priekį ir formuoti lają neniokodami medžio.
Negi, 2020-05-20
Kam gali patikti tie sluotraziai? Medziu bjaurojimas, o ne genejimas. Idomu, is kokios vietos auga tokiu genetoju rankos... Panasu, kad is uzpakalio...
Uzpakalis, 2020-05-20
Esu genėjimo specialistas su rankomis. Nepergyvenkite, už poros metų tie medžiai gražiai atrodys. Pusė Viešvilės buvo prieš dabartinį žuvitakį, o dabar miestelio pasididžiavimas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook