Komentarai


Mačiau, 2020-05-22
ne vieną "nepriklausomo" kelią. Ne vienas, kuris pradėjo žole, baigė tabore.
Sliosai, 2020-05-22
Aha... nėra... karvytei apie mėnulį papasakojam. Ryjantys ekstazy pagal tokį pamąstymą taip pat ne narkomanai. Ryjantys grybuis irgi ne. Kaip ir anksčiau kažkas rašė - šitaip teisinti gali tik tas, kuris pats turi priklausomybę.
sliosa, 2020-05-22
Ekstazis, mano drauge, daznai savo sudetyje turi amfetamino, todel kalbant apie daroma zala organizmui, nedrisciau skirti i ta pacia kategroija su grybais ir kanapem. Atsiprasau, mano drauge, bet man neitiketina, kaip jus taip mazai apsisvietes apie sias medziagas, dristate rasyti tokius klaidinancius komentarus.
Sliosa, 2020-05-22
Grybai irgi yra naturalus eukariotinis organizmas, augantis gamtoje. Joks ne narkotikas, o kaip tik platesni mastyma, nei Jusu, gerbiamas drauge, atveriantis gamtos kurinys. Jie daro absoliuciai maziausia zala organizmui is visu psichika veikianciu medziagu ir gali buti naudojami gydant ivairias priklausomybes nuo opioidu ir alkoholio arba depresija, mikciojima.
sliosa, 2020-05-22
To: o jūs norit pasakyt Sliosai, narkomanai gal ir kenkia visuomenei, bet tie kas ruko zolyte nera narkomanai. Narkomanai yra tie, kas geria etilo alkoholi ir vartoja intraveninius opiouidus.
to sliajo, 2020-05-22
Apie gėlytes su medikais ir specialistais pakalbėt galėtumėt. Dar su narkotikų kontrolės departamentu. Ir bus aišku viskas apie "nekaltumus".
sliosa, 2020-05-22
To: o jūs norit pasakyt Sliosai, narkomanai gal ir kenkia visuomenei, bet tie kas ruko zolyte nera narkomanai. Narkomanai yra tie, kas geria etilo alkoholi ir vartoja intraveninius opiouidus.
Sliosai, 2020-05-22
o jūs norit pasakyt, kad narkomanai nekenkia kitiems? Artimiesiems, bendruomenei? Šaliai, kuri paskui turi juos čiūchint. Apsinarkašinusių avarijų aukoms? Ir taip be galo. Čia tradicinis: mano priklausomybė niekam nekenkia... Kai akivaizdu, kad kenkia. Žinoma, akivaizdu nevartojančiam.
sliosa, 2020-05-22
Ketvirta: mano drauge, skirkite istatyma nuo laisves. Laisve yra daryti ka nori, kol nekenki kitiems. Jusu pasiulymas barkstelet kuolu per mano galva pakenktu man. Istatymas yra komusitu ismislas riboti laisve. Knygnesiu laikais Lietuviskas rastas buvo nelegalus. Tai knygnesiai irgi nusikalteliai baisiausi, nes ne pagal istatyma veike?
sliosa, 2020-05-22
To Aš negeriu, Pirma: alkoholis yra vienas is narkotiku. O zole net nera narkotikas, o medicininis augalas.Alkoholio zala prilygsta heroinui ir kokainui. Antra: Todel ir negalima baust, o reikia legalizuot, kad visi savo augintu ir nereiketu pirkti bet ko, su priemaisomis. Trecia: daug rimtu narkomanu pradejo nuo cigaretes ir alkoholio, o zole ar kazkas kito jau buvo po to.
Aš negeriu, 2020-05-22
Kad alko yra žalingas - niekas nesiginčija. Tačiau alkoholio ir narkotikų daroma žala - labai skirtinga. Čia pirma. Antra - niekas iš jūsų gatvėse grynos žolės negauna, gauna su priemaišom. Kurios neaišku, kaip veikia. Trečia - daug rimtų narkomanų pradėjo būtent nuo žolės. Šiaip tai sutikęs galėčiau kokiu kuolu pačiam galvon barkštelėt. Nes man atrodo, kad tai - mano laisvė. Jei jau laisvės ne pagal įstatymą.
sliajo, 2020-05-22
Su sovietiniais palikuonim neturiu ka kalbet apie zmoniu laisve. Medikai 100% pativirtins, kad zole ne tokia kenksminga, kaip jusu mylimas etilo alkoholis.
sliajo, 2020-05-22
Nustokit gadint vaikam gyvenimus su teistumais. Kanape yra naturali gele, o ne narkotikas. Jusu mylimas alkoholis daro daug daugiau zalos, nei kazkokia gele.
be gailescio, 2020-05-22
bausti už narkotikų vartojimą platinimą, turėjimą be gallesčio ir be jokios tolerancijos. Didinti bausmes.Negali būti šioje vietoje jokios diskusijos. Pagarba policijai.
Bananai visur bananai, 2020-05-22
Wow sulaike tikrus narko baronus... Sugadino vaikam gyvenima su savo vafliskais istatymais. Man is vis slykstu, kad pareigunai uzsiimineja tokiom beprasmybem uz mano pinigus sumoketus mokesciam. Apgailetina!
Avinui, 2020-05-22
ziek kloune, kad pats jurbarke is pynpalo tarpuakin ne gautum, nereiks net JAV.
Bananui, 2020-05-22
jei įstatymas toks - tai jo ir reikia griežtai laikytis. Kokioje nors tikroje šalyje,kaip pats sakai,kokioje JAV,vien už šitą vafliavimąsi gautum kulką tarpuakin ir būtų tvarka
to vafliams, 2020-05-22
Vafliska tai kai ima uz zole, o ne vafliska kai ima uz koki pvz. heroina, uz tokius kurie gadina zmonem gyvenima ir sveikata, o ne uz tokius kur neatsilikusiose europos ir kitose salyse gali rukyt. Vafliska kai gaudo prostitutes, klientus ir juos baudzia. As neisivaizduoju kaip zemai turi but nuleistas pareigunas pareigose ar ka prisidirbes, kad siustu gaudyt zmoniu uz niekus.
vafliams, 2020-05-22
O tai kur ta riba tarp vaflio ir ne vaflio. Pačiam narkatą drausti vafliška. O tai kur ne vafliška? Vagystė? Žmogžudystė? Kur ta riba? O kad apsirūkę vairuoja? Čia ne vafliška?
Jurbarkas, 2020-05-21
Vienas gali platinti,o kitus privalo ozinti, kitaip negalės turėti savo vietos Antoske sukiesi kaip reikalas,ydomu kiek ilgai?
@@@, 2020-05-21
Įtartinai renkas tuos jaunuolius "sukėlė įtarimą" man kitaip atrodo jokio įtarimo čia nebuvo o visi jie tikrinami tik todėl kad turi surinktos informacijos. Garantuoju kad visi tie asmenys kuriuos patikrino per pastarasis dvi ar tris sav yra iš vieno bendro pazytamu rato. Tiesiog trumpina visus ir to pasekoje tam kartui nuramins kažkuriam laikui su narkotikais. Koks ten narkotikas jei rado tik "žolės". Kas seis laikais tik nerūko
Nenusišnekėk, 2020-05-21
Pagarba policijai, šiais veiksmais tikrai kelia visų saugumą. O jei koks puskvailis nuo žolės narkoša nelaimingas, tai nekreipiam dėmesio į ligonius, kurie net nesupranta esantys ligoniais
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook