Komentarai


Merui, 2020-06-02
Atsargei su tokiu pavaduotoju, tuoj reikės antrą kartą pabuvoti voverių namuose. STT akis turi visur.
Tikrai gaila...,, 2020-06-09
Vytauto Didžiojo vardo progimnazija graži, geroje vietoje. Iš viešai pateikiamos informacijos suprantu, kad joje vykdomas ne tik bendrasis lavinimas, bet ir kitos veiklos, yra daug gabių vaikų. Jei problema tik mokyklos administracijoje ar valdžios požiūryje- viską galima pakeisti...
Labai gaila, bet..., 2020-06-09
Apie Vytauto Didžiojo mokyklą, kaip norėtųsi ją gerai vertinti, niekada viešai nemačiau pateiktų ją gerai vertinančių argumentų. Nei švietimo skyriaus vedeja, nei administracija jokių mokyklos privalumų nepaviešino. Į direktoriaus postą niekas nenorėjo eiti. Mokykla neturi stabilumo, tai nenuostabu, kad tėvai pasirenka kitą.
DurniuiKomentatoriui, 2020-06-03
Tau ne į Voverių namus, o į durnių namus laikas. Faktas, kad ne stt, o medikai tamsta turi susidomėt. Iš kur tokie kaltinimai?
DurniuiKomentatoriui, 2020-06-03
Tau ne į Voverių namus, o į durnių namus laikas. Faktas, kad ne stt, o medikai tamsta turi susidomėt. Iš kur tokie kaltinimai?
Petras, 2020-06-01
"Meras mokykloms priskirtas teritorijas linkęs ignoruoti..." O kodėl??? Todėl, kad jis MERAS? Neilgam, oi neilgam... Juk neatėjo amžiams. Liūdniausia tik dėl to, kad kai baigsis jo kadencija Jurbarko rajono savivaldybė bus giliam dugne...
Bobutė, 2020-06-07
Kas, kodėl ir už ką nori sunaikinti Vytauto Didžiojo progimnaziją, o išlaikyti Naujamiesčio progimnaziją? Kuo Naujamiesčio progimnazija pranašesnė? Mokinių skaičiumi? Kai mokykloms priskirtų teritorijų nesilaikoma, o tik nuolat skelbiama, jog „Vytautinė" bus uždaroma, tai tėvai savo vaikus registruoja į garantuotai išliksiančią mokyklą.
Meras, 2020-06-01
Mano kad atejo kaip Benderis- visiems laikams
Paaiškinu, 2020-06-01
Dar ne vakaras, kregždės dar skraido.... bebrai neišniro...., voverės miške.....
Nesuprantu, 2020-06-01
O kur troliai dingo? Taigi toks geras straipsnis....
Nuomonė, 2020-06-01
Tik svajonės išsakytos,o viskas palikta realybei....Su reformomis mūsų kaime neskubama,nedrąsu,vis laukiama,kol reformos pačios įvyks.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook