Komentarai


Jonukas, 2020-09-12
Manau kad vicemeras pasakė tiesq. Be įrodymų tokiais kaltinimais niekas nesišvaisto. Su niekuo jis nesusipyko. Nenustebsiu jei netrukus gims konservatorių, liberalų ir valstiečių koalicija.
Kas, 2020-09-14
Čia tetutės pasiilgo?
realu, 2020-09-13
Labai realu viskas, jeigu po vicemero informacijos veiksmų imsis tarnybos, į tarybą sugrįš Vida Rekešienė, o jos pasirinkimas aiškus :)
To pritariu, 2020-09-13
Konservatorių svajonės...
Pritariu, 2020-09-13
Tai būtų geriausias įvykis Jurbarkui!
Klaudijus, 2020-09-12
Rybakovas, nors ir būdamas medžiotojas, sugebėjo sau politiškai šauti į kojas. Iš abiejų vamzdžių. Sunkiai įsivaizduoju kas su juo norės kalbėtis, kad ir apie panas. Trise. Trečias - nuolatinis jo palydovas diktofonas.
Klaudijus, 2020-09-12
Vytai, kalba eina apie mokėjimą bendrauti su kitomis politinėmis partijomis, su kitais asmenimis kurie nėra konservatorių fanatai. Abejoju ar jis aplamai vokelis, nes jei perdavė kaip sako tarnyboms, tai jau būtų išryškėję kas ir kaip. Kitas dalykas ar tas mistinis vokelio siūlytojas, jei jau toks buvo, priklauso dabartinę daugumą sudariusių partijų gretose? Jei taip, tai bent tiek reikėjo aiškiai pasakyti, kad tokios ar kitokios partijos narys, įstaigos vadovas siūlė.
Manau, 2020-09-13
Jei perdave stt ir nieko nebuvo nusikalstamo tai atsakymas manau butu iskarto kad aciu uz pilietiskuma patikrinom viskas tvarkoje. O jei uzkliuva kazkas tada uztrunka. Reikia gaut teismo leidima pokalbiu klausymui tada kol blakes sustato ir kameras kabinetuose. Tokiu atveju uztrukt turetu. As tik nesuprantu kaip is iraso gali matytis kad duoda vokeli. Nebent cia vaizdo irasas buvo
Aha, 2020-09-12
Iš komentatorių aišku,kad jie visi iš tos pačios,,valties",nes visi varo ant vienas kito,tad Jurbarkui laimės ir sėkmės nematyti. Nėra nei vieno kritinio komentaro,nes žmonėms jau ,,dzin".
Jo, 2020-09-12
Pataikyta į dešimtuką,super paaiškinta.
Klaudijus, 2020-09-12
Tai vadinasi politine diplomatija. Tai yra tai, ko Rybakovas neturi ir matyt neturės. Dėl to net neabejoju, kad eilinį kartą prapils rinkimus. Suprantama kad gaila pastangų, rinkimams išleistų lėšų. Bet politinio elgesio taisykles reikėjo išmokti. Sekantiems rinkimams konservatorių partijai reikėtų pamastyti apie kito lyderio pasirinkimą ir jį užsiauginti.Į Rybakovą konservatorių skyriaus politinės ir finansinės investicijos yra nerentabilios ir neatsiperkančios.
Vytas, 2020-09-12
Tai sakai reikejo but diplomatisku ir paimt ta vokeli ar bent jau tylet? Ar taip supratau?
Atsipūs, 2020-09-12
Tai dabar socdemai galės ant tentų puikuotis. Ant fūrų nepaėjo gal dabar išdegs.
Juokiasi puodas, 2020-09-12
Kad katilas juodas. Nesuprantu kelių politikų. Vienas pastoviai šaukė kad Dainiai nuolat smirdi ir Kretingos maistas vagys. Dabar vienoje valtyje sėdi. Tyli. Nebesmirdi. Nebe vagys.Kitą iš Raudonės parko konkurso koalicijos partneris bandė išmesti, vėl sėdi toje pačioje valtyje. Tyli. Visiems gerai. Naujosios koalicijos pliusai. Sutaiko nesutaikomus priešus. Stebuklai ir tiek.
Klaudijus, 2020-09-11
Kova tarp partijų rinkimų akivaizdoje normalu. Šioje kovoje akivaizdžiai pralaimėjo Rybakovas. Kodėl? Jis eina į rinkimus ir jam reikalingi balsai. Ypac antrame ture. Dabar ką turime, prišiko ie susipyko su kitų partijų atstovais. Tai klausimas kur politinis toliaregiškumas? Kas tave palaikys rinkimų metu antrame ture? Ar supranti kad tu jau pralaimėjai eilinį kartą rinkimus. Kodėl? Todėl kad žioplas, nediplomatiškas politikas. Vienadienė plaštakė.
Klaudijus, 2020-09-12
Taip, Juška antrame ture turėtų laimėti, jei ir jis nedarys Rybakovo klaidų. Mokės bendrauti ir tartis.
Vytas, 2020-09-12
Jeigu ka tai balsuoja ne partijos o žmonės ir žmonem visai dzin ka tos partijos siūlo. Kiekvienas turi savo galva. Ir jei del vokelių pasirodys teisybė politikai gales ka nori palaikyt antram ture tas nepadės. O šeip tai jurbarke su rinkimais ben jau aišku. I antra tura iseina juska ir rybakovas ir laimi antram ture juska. O visi kiti tik statistai
To hm, 2020-09-12
O kiek klounų tarp komentatorių
Hm,, 2020-09-11
o buvo tokių,kurie tikėjo jo pergale? Tada dar yra tikrų klounų tarp rinkėjų
Apmaudu, 2020-09-11
Kas galejo isrinkti tokia taryba? Geda! Didzioji dauguma prisidirbe iki ausu, isgarseje ,,gerais" darbais. Normalus zmogus su daugeliu is ju net ant vieno lauko nes...tu.
Apmaudukui, 2020-09-11
Tai gal konkrečiai, kurie prisidirbę. Kokiais "gerais " darbais.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook