Komentarai


nesamone, 2020-12-18
Durnesnio posto nesu matęs nuo Smalininkų i Jurbarką, pasieniečius pastatė, ką ten jiems veikti, pašventį stovėtų tai valio iš kitos savivaldybės gali atvažiuoti, o čia visus vietinius tikrina, betikslis darbas, na bet pas mus dirbti nereikia reikia tik imituoti kad kažką darom
klausimas, 2020-12-18
kaip paaiškinti vykimo priežastį į kitą miestą turėsiu sustabdžiusiam pareigūnui , važiuojant parvežti artimą ligonį ir Kauno klinikų , juk jokio dokumento aš neturėsiu ? Parašykite valdžios atstovai .
Covid pinigai Jurbarke, 2020-12-18
Vakar klausiau Tarybos posėdį, paklausykit ir Jus, ar žinot kam atitenka Covidiniai pinigai ogi sav. Finansų ministrei Stoškienei. Po 200 eurų priedėliai prie atlyginimo. Pagarba Gintarui, kuris paviešina mūsų Valdžiažmogių slaptus susitarimus. Tai taip naudojami Jurbarke Covid pinigėliai, o ligoninėje trūksta deguonies aparatų.
Gintariui, 2020-12-18
Laikykis ir viešink , Gintari, daugiau ir gyliau informacijos kas dedasi Jurbarko Baltuosiuose rūmuose. Mes tavim tikim ir palaikom. Labai gaila, kad kitiems viskas dzin ir tik šildosi mokesčių mokėtojų pinigėliais.
Cha cha cha’, 2020-12-18
Vyriausybe sako kad ribos judejima tarp rajonu... o Jurbarke blokuoja judejima mieste
lietuviams, 2020-12-18
viskas visada blogai
Valdžiažmogiams, 2020-12-17
Pažiūrėsim kiek Valdžiažmogių bus nubausta, pasodinta į kalėjimą su turto konfiskavimų už nemokėjimą valdyti krizinių situacijų, už prastą vadybą, neteisingą pinigų panaudojimą, žmonių fizinį ir moralini naikinimą. Karo metu, tai karo tribunolas tokius šaudydavo vietoje. O dabar ar ne karo stovis, jei skelbiamos ne paprastos padėtis?
To komentatoriui, 2020-12-18
Vakar klausiau Tarybos posėdį, paklausykit ir Jus, ar žinot kam atitenka Covidiniai pinigai ogi sav. Finansų ministrei Stoškienei. Po 200 eurų priedėliai prie atlyginimo. Pagarba Gintarui, kuris paviešina mūsų Valdžiažmogių slaptus susitarimus. Tai taip naudojami Jurbarke Covid pinigėliai, o ligoninėje trūksta deguonies aparatų.
Komentatoriau, 2020-12-17
Ar tu bent pats supranti, ką parašei?
Ne pinigų nėra, nėra proto, 2020-12-17
Per vasarą už vadinamuosius “covidinius” pinigus reikėjo statyti naujas respublikines klinikas kovai su virusu, kuri vėliau būtų tapusi gydymo moderniu centru nuo kitų ligų. O dabar stadionai, takeliai, kultūrcentriai ir kitokios nesamonės, kad tik išleisti covidinius pinigus.
Prote, tu, prote!, 2021-01-01
Prisiminkit kaip šaukėt, kad Jurbarke karšciuojančią kliniką atidarė! O šeip tai galėjot eiti į sveikatos ministrus, jau nuo vasaros, nes sveikatos politiką organizuoja ne savivaldybės o ministerija!
nėra pinigų, 2020-12-17
Pagrindinė priežastis Lietuvoje, kad nėra pinigų, o buvę panaudoti ne pagal paskirtį. Kiek už tuos pinigus pastatytą stadionų, suremontuotą mokyklų, ir t.t.. O kiek buvo nupirktą deguonies aparatų ligoninėms? Ne vietų trūksta ligoninėse, o deguonies aparatų, o ką padarė Valdžiažmogiai. Kur deguonies aparatai? Jurbarke tik 40.
Tiesa, 2020-12-17
Tai toks gyvenimas Lietuvoje. Kažkas skolinasi, kažkas naudoja tuos pinigus ne pagal paskirtį, kažkas nuo to miršta. Ir po to susimeskime, gelbėkime Lietuvą. Didins mokesčius, mažins atlyginimus, .... O todėl, kad valdžia nemoka valdyti, o kontroliuoti. Ir vėl lobsta turtingieji, o iš vargšai dar labiau skursta. O gal taip reikia, nes Lietuvis turbūt kentės kol ,, galva neatsiras tarp priekalo ir kūjo"....
Ir vėl susimesim, 2020-12-17
premjere-neatmeta-galimybes-kad-uzsitesus-pandemijai-ateityje-gali-tekti-didinti-mokescius-17556144/
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook