Komentarai


40 deguonies aparatų, 2021-01-03
Žurnalistai, nekvailinkit tokiomis antraštėmis žmonių. Straipsnio pavadinimas turėjo būti toks Jurbarkas Naujuosius sutiko tik su 40 deguonies aparatais, o už jiems skirtus pinigus Jurbarke buvo tvarkomis stadionai, mokami priedai savivaldybės klerkams, vyr. buhalteriai 200 priedai prie atlyginimų. Ligoninė gali suguldyti vienu metu apie 1000 ligonių, bet kas iš to jei nėra aparatūros.
Tokie politiniai sprendimai glumina, 2021-01-04
Glumina tai kad už Covidinius pinigus tiesiami takeliai ar statomi stadionai. Ne ligonines statomos, ne pritaikomos ir modernizuojamos palatos, bet trinkeles. Bet taip patogiau, tai moka daryti kaip pavyzdys kokia nors jurmelsta.
, 2021-01-03
Tiksliai įvardijote „perpildytos ligoninės" terminą. Kiek radau informacijos tai Lietuvoje palikta 8 procentai lovų. Kitos ligoninėse tuščios ir į jas nepriimama. Tai prižiūrėti nėra kam, tai kvėpavimo aparatų nėr.
Tyriamoji žurnalistika, 2021-01-03
Kur dingo žurnalistai, kurie gali tiksliai pasakyti visuomenei, kaip naudojamos Covidui skirtos lėšos.? Ar tik po pandemijos SST pradės tyrimus? Dėl ko trūko lėšų, aparatūrai įsigyti, teisingai paskirstyti medikų resursus? Bet tada jau sveikatos ir gyvybių nesugražinsim. Reikia viešumo čia ir dabar, o ne po daugelio metų.
Aparatui, 2021-01-03
Kas iš tų aparatų, jei gydytojų jau trūksta, jobanas berašti!
o kas, 2021-01-02
dabar butu, jei veryga butu uzdares visu rajonu ligonines, kaip planavo?
Del Verygos, 2021-01-02
Ragai butu buve. Kas blogiausia, kad kiekvienoje partijoje, kad ir kaip ji besivadintu, visada yra durniu ir chamų. Deje, bet butent durniai ir chamai gauna teise vadovauti.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook